Jump to content
Българският форум за музиканти

Track


Recommended Posts

Приятно е.Ти програмирал ли си го,свирил ли си го,защото не ми се счу да има живи инструменти?Твърде лежерно и предсказуемо ми е обаче,нищо не се случва.Солото на семплираната китара ми е малко неестествено.Леко на асансьорна музиками прилича.Просто моето мнение,надявам се да не съм те засегнал.

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха,да си ме засегнал - не ! Даже ми е приятно,че някой му е обърнал внимание <_>

За барабанист е добре <_>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-скоро очаквам от тебе някое убийсвенио изпълнение в стил Гари Бъртън или Колаюта,но записано на живо <_>

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очаквах дръм соло <_<

на мен ми е баровско изпълнението.

 

Колегата Владо има право ,ама той просто гледа нещата от друга гледна точка <_<

мен ми хареса главно защото навремето когато се запознавах с някои по елементарни тракери се бях напълнил с такива,по точно подобни парчета и доста си ги слушах в интерес на истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За барабанист свириш добре на разни клавири...

 

 

Очаквам късане на кожи и ръмжене, трясък на палки и подобни, но затова... по-натам, хе-хе...

 

Иначе записът е добър; аз такъв не мога да извадя, да се скина; но чак пък аматьорски, както казва чужбинския Владо, хм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) браво, похвално е че барабанист се проявява в авторската музика. по принцип другите ни мислят само за озурпатори и некадърници.

обаче преди време си изтеглих някакви откъси на едни луди дръм сола на accees :) , е нещо такова трябва да се пуска от барабанист .както е казал някой преди мен, трошене на палки да се чува ;) браво, и аз не мога да направя това което ти си "асемблирал" да си призная чесно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе брато не че нещо ма качи дръм соло или как свириш нещо на ТОТО примерно,поне аз на тва бих се изкефил:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.