Jump to content
Българският форум за музиканти

Един смешен за вас (напредналите) въпрос


MeTaLMF

Recommended Posts

^Май е кофти опит за таблатура на Smoke On The Water, но не съм много сигурен, ся ще я пробвам :)

 

Редакция: Напомня малко за Smoke On The Water, но според мен има изпусната част във втората секция, като мисля, че след частта 6-8-8 трябва да се върне веднъж на 5-7-7. Но това е мое мнение.

Редактирано от djbnz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Напомня малко за Smoke On The Water, но според мен има изпусната част във втората секция, като мисля, че след частта 6-8-8 трябва да се върне веднъж на 5-7-7. Но това е мое мнение. Пробвай го с темпо като за Smoke On The Water, aко ли не - не знам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз от тая таблура нищо не разбрах влезнах в http://www.ultimate-guitar.com и си намерих асъл таблура не като тая :Д ||-----------------|---------------|----------------|------------------||

||o----------------|---------------|----------------|-----------------o||

||--0---3---5----0-|---3---6-5-----|-0---3---5----3-|---0----(0)-------||

||--0---3---5----0-|---3---6-5-----|-0---3---5----3-|---0----(0)-------||

||o----------------|---------------|----------------|-----------------o||

||-----------------|---------------|----------------|------------------||

 

мога я но ми е трудно там кадето пише ----6-5------ просто това го правя но по бавно :) надявам се до 3 дена да го мога :П

----6-5------

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли guitar pro. Ще ти пратя линк на лично, че тука ще ни санкционират. И от нея можеш да си гледаш хем таблатура хем и ноти... И можеш да я чуеш. От сайта ultimate-guitar има и табове за гитар про(най от дясно си пише guitar pro...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама не е ли по хубаво да почнеш на ухо да учиш от рано?Смисъл тия таблатури мен ме бяха нарпавили музикален инвалид,смисъл не можех нищо да науча на ухо дет се вика,и ги спрях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то че е хубаво ,хубаво е да се учиш от рано на ухо,ама не е по-лесно и отнема много повече време от табовете.Все пак всички начинаещи искат да научат набързо smоke on the watеr и breaking the law и да се мислят за безсмъртни. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

се до 3 дена да го мога :П

 

 

 

До една седмица си бог на втората турне с Вай....

Съжелявам ама досега не бях виждал човек(китарен мераклия) кадето като види таблатурата да не се сети за чии са тия цифрички. А съм виждал много..... Това е като да си купиш китара и да се чудиш за какво са сложени тея струни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.