Jump to content
Българският форум за музиканти

Полифоничен рок


Recommended Posts

За бековете - не звучат стиковано, а песента го изисква. В момента те са равнопоставени на основния вокал, както в пространството, така и честотно.

Е, не звучи както ми се ще, и явно и на теб не ти звучи, и според мен не толкова заради техническите характеристики на записа, а просто защото всичко си пея сам и звучи едноцветно, да не казвам монотонно на места.

Не, не :) не е от тембровия релеф, а от релефа на еквилайзера! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете го на мира човека! Нека се радва, така му убивате желанието изобщо да се занимава със записи и т.н. :)

Да те защитя, и аз преди правих кофти записи и всички хранеха, ама вече не хранят, пък ще си ги правиш както ти харесва отначало. Вече с времето само се опитвай да се получават така, че да се харесват и на другите, тоест значи си направил добър запис... Само това ще кажа :) Дано да съм бил дискретен, нито храня за да се направя на специалист, ами.. когато миксовете ти се харесват от форумници-умници, значи е добре работата!

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Прав си! Малко сме необективни - подкарахме го на смесване вместо на изпълнение и качествата на песента, която е хубава и то много! Ако се пообработи ще стане още по-чудесна - това искаме да кажем всички и разбираме, че финансите са най-голямата спънка, но какво да се прави...в такава система живеем.

 

Хубаво е да казваме и това, което ни харесва в песента, защото остава само критиката (било то и градивна), а всеки, особено в този раздел, се надява да чуе и добра дума - БРАВО ПОЛИФОНИЙ!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yellow nEuphoria, Ивелине,

 

Няма проблем, всичко е наред! :)

 

Нека има коментари - обективни, субективни, многостранни, самоцелни и т.н. Важното е да не слушам песните си само през собствените си уши, а и да чуя отстрани какво не е наред и как се възприемат.

 

Ако пък вземе, че на някого се харесат песньовките ми - още по-добре за мен, ако ли не - здраве да е! Не е задължително песните ми да се нравят на всеки. Но все пак, няма по-хубаво нещо от споделения музикален кеф! ;-)

 

:coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще чакам и другите записи с нетърпение..Всъщност , ти спомена , че са само за приятели, но ако решиш да пуснеш още нещо ще ми бъде много приятно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, намираш нещо ценно в песничките ми, Басурендер! :)

 

Бях пуснал във форума, но в старите си теми, къде записите бяха домашни, следните линкове със студийно записаните песни :

 

http://www.4shared.com/file/143286286/cd1ee71/Samba.html

 

 

http://www.4shared.com/file/156793077/3b2b...rdoto_Pate.html

 

 

:coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Polyphone - единствената причина да съм бил по-краен в изказването си е, че ме е яд, когато кадърен човек си претупва продукцията :coolp:

 

BTW Самбата е много яка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, BlueZone!

 

Всъщност, аз наистина не мога да инвестирам повече време и пари в тази дейност, още повече, че го правя за удоволствие и за тесния кръг хора, които ценят това, което правя.

Но дори и да имах възможност, вероятно не бих го направил, т.е. - не бих се взел насериозно да се задълбочавам и да търся продуценти, защото знам, че съм сбъркал епохата за тоя тип музика. Аз съм странен анахронизъм и живея в едно музикално минало, в което никога не съм живял фактически, а ме тегли ли тегли натам... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :slap: Яко е! Но, няма да са в повече още един два гласа :)

 

 

Ето и от мен поздрав http://www.youtube.com/watch?v=o_DWbrxwmhY...feature=related

 

Всъщност, към това се стремя и съзнателно и несъзнателно. От малък още като чуех шейсетарски звук, какво остава вокални хармонии в него, настръхвах от метафизичен кеф! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за поздрава! Любима група и любима песен! :crying: Титани!

 

 

 

пп

 

Вече и в България се появи група в този акапелен жанр. Превариха ме. :-(

 

 

http://www.myspace.com/euphoniavocalquintet

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.