Jump to content
Българският форум за музиканти

Kои от какво или кой е повлиян


One_Voice

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

М чи аз определено се влеая от Петручи и Ромео  ЕХХХХХХХХХХХ................ Само и да можех да свиря като тях   
абсолютно съм съгласен,добавям ве4е покойният Даймбег Даръл,R.I.P...и Opeth-ците(толкова са самобитни и отка4ени 4е мамата си трака,в Гитарист.ком има филм4ета с тях).кефият ме и Staind(странно нали?B)),щото такива интересни аранжименти,китарист дето има 28ин4ов гриф за дропване и басист дето хлопа надоле до Сол Диез няма...а аз оби4ам дебелите струни.. :twisted: :twisted: :twisted: :rolleyes: :guitar:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пс.и аз ако не съм некъв "музкиален мелез":rolleyes:..да изясня-прогресив основно.само 4е и опетския прогресив дет също влиза :green: .другите работи- като превъртя..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пс.и аз ако не съм некъв "музкиален мелез":cheers:..да изясня-прогресив основно.само 4е и опетския прогресив дет също влиза :green: .другите работи- като превъртя..

Яко! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пс.и аз ако не съм некъв "музкиален мелез":headbang:..

ееееееееее аз не вярвам да има хора, които да слушат само един стил музика!! Тва ще е много тъпо????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пс.и аз ако не съм некъв "музкиален мелез":P..

ееееееееее аз не вярвам да има хора, които да слушат само един стил музика!! Тва ще е много тъпо????

Има, за жалост са доста... ;)

 

Btw страхотен подпис! Парчето е страхотно и има също толкова страхотен клип! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееееееее аз не вярвам да има хора, които да слушат само един стил музика!! Тва ще е много тъпо????

Аз слушам само метъл и по малко хард рок :headbang:

Разбира се може да се изкефя и на други работи, но те са си изключения.

Отнасям критики от разни хора, наричат ме задръстен, тъп, ограничен... , но в крайна сметка това е, което ме кефи - музика с китари. И не смятам да си налагам да слушам нещо, само защото някой смята че така трябва :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарата щото най-много ме е изкефила предполагам, когато просвирвах имах неограничен достъп до пиано, барабани и китара и избрах нея.

влиянията ми са на два периода-

1. лед цепелин, блек сабат, нирвана, диип пърпъл, и съответно техните китаристи

и вторият, по-късен и сегашен етап :

2. Пат Матини, Уес Монтгомери, Дейв Манли(Диип ПиЕм), Фариид Хюсеин(Гараж Махал), Барни Кесел, Бела Флек(Дъ Флектоунс), Грейбой Олстарс, Джо Пас, Джон Скофилд, Жоао Жилберто, Баден Пауел са китаристите, други музиканти - Джон Колтрейн, Стан Гец, Арт Пепър, Джон Зорн, Орнет Колман, Чарли Паркър, Луис Армстронг, Карл Денсън(Грейбой Олстарс), Антонио Карлош Жобим

 

квато съм шматка забравих най-интересния китарист, когото съм виждал и чувал - Силвейн Люк

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.