Jump to content
Българският форум за музиканти

Те тука те некакво свиренйе


fifcho

Recommended Posts

Сабаале като си чистих компа набарах те тава чудо и се сетих че на Механов моа да му ареше.

Искам да благодаря специално на Виктор от Метковец за заснемането на тва малко клипче, за подкрепата през годините и да му кажа да се не дръпа ами да дойде у Бойчиновци да се напиеме баш как си требва.

Искам тържествено да обещая на инж. Механов, че друг път като ходиме да свириме ше си уча парчетата и ше правиме повече от една репетиция.

На една женица дека беше на продукцията на Къндо искам да и кажа че ше и скъсам ританките.

На Калчо искам да му кажа че най скоро ше дойда на Берквица и ше изпием едно шише рикиа.

 

Ето клипчето не е кой знаа кво ама за една репетициа толкова:

 

http://creature.nationalradio.bg/ficho/cab.avi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мило!!! Такава мазилка е , че ме срам от мене си , но истината си е истина , няма какво да се заблуждаваме. Радвам се че ми припомни буйната младост дето още бях с Ибанец и бях само 75 кг. :D)))))

 

:):D:)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм сега гледам в раздел "Говорилня" има тема "Издънки" , та това видео спокойно може да влезе в челната тройка още при дебюта си тази седмица :)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бах ва в психопатите :D

fifcho кефиш от секаде, язе такиа неща ако можех на китарата да свирим немаше да висим у форума толко :D

бат Росене теб нема да та коментирам...знаеш, че ме кефиш максимално :D

а бе сички сте изруди, евала :):):D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм видел че има такава тема иначе да съм го сложил там. Все пак това си е голата истина. Механов ти си свириш екстра ама я се чуда за кво съм там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бах ва в психопатите :blink:

fifcho кефиш от секаде, язе такиа неща ако можех на китарата да свирим немаше да висим у форума толко :dance:

бат Росене теб нема да та коментирам...знаеш, че ме кефиш максимално :dance:

а бе сички сте изруди, евала :bravo::):):dance:

Като Фичо , втори няма ...... той си знае и даже злоупотребява с това , но ми се струва че скоро ще бъде анално малтретиран. :)

Иначе да, от мене може да стане страшен зидаро-МАЗАЧ :))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, радвам се че ви е харесало.

Искам само да покажа една снимка на един младеж дето казва че не може да се свири с обърнат бас.

 

http://creature.nationalradio.bg/ficho/137_3771.jpg

 

Виж баце на таа снимка къде е дебелата жица па после приказвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, радвам се че ви е харесало.

Искам само да покажа една снимка на един младеж дето казва че не може да се свири с обърнат бас.

 

http://creature.nationalradio.bg/ficho/137_3771.jpg

 

Виж баце на таа снимка къде е дебелата жица па после приказвай.

То тука много съмнително , гедам и ръцете обърнати .......... абе има нещо гнило в Дания ...... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.