Jump to content
Българският форум за музиканти

We All Die Young


yellow nEuphoria

Recommended Posts

Много яко сте забили! Адмирации за вокалите - това парче е нечовешки трудно за пеене, тоя Матиевич е голям изверг :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво Чък,браво Норис,мноло леб има в тебе и на другите младежи от отбора,браво.Много добре звучи,само дето сигнала ми кривеше от време на време,като цяло,но проблема може да е и в моята техника.Само такаа :cheers2: .Давайте нататък,ама в същата формация --- 6+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отново благодаря :hysterical: Понеже днес малко се вбесихме с китариста, защото един наш колега и приятел се надсмя с извинение на китариста на изпълнението и общо за всички неща които сме пускали до сега, че не е мн добър и има много по-добри от него във форума, там някой от по известните.. няма да споменавам имена били 100 пъти по-добри от него... тези дни ще има изненада Yngwie Malmsteen - Far Beyound The Sun на 220 bpm. Ако са толкова добри, колкото ги хвали тоя нашия приятел, ще се пуснат и те в джемчето :wallbash: Коментарът ми не съдържа никакви лоши намерения, относно лицата които съм изброил и ако модераторите ме накажат заради тоя пост, ще е смешно... нищо лошо не съм казал, просто се засегнахме лошо и... това е казах си го разтроен съм, той е вбесен и ще покаже за какво става въпрос сега :) comming soon ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък не го превръщай в лична драма :hysterical:

Има си достатъчно джемчета, на който му се свири си свири и място за състезания няма :hysterical:

И не съм се надсмивал :hysterical: казах си мнението и то лично нс теб.

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: Ами не съм искал да обидя никой. Ако той е достигнал съвършенство, а аз не го оценявам, моите извинения.

Момчето си свири добре и е още млад , би могъл да се развива много , явно му се отдава. Но пък да се обижда от това че се намират и по опитни и добри музиканти от него (в никакъв случай не визирам себе си) си е комлексарско.

Човек обикновено колкото повече научава, разбира колко много неща има да учи още. Ако е решил че няма накъде повече да се развива от това по добре да си изхвърли китарата :hysterical:

 

Извинявам се за офтопика, но имало обидени, та се почувствах длъжен да се извиня и да поясня моите виждания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. Прав си, то това вече става спор, и сигорно ще затрият горката тема, но виж сега. И аз не казвам, че Юли е най-добрия или нещо от сорта, да го благословя както ти каза, просто човека си свири, както големите музиканти свирят, и доста добре се справя, смешно е да му дават акъл за бендове и там други работи. А аз винаги споделям с него и да кажем има по-добри, може ама че някой си бил 10 пъти по-добър, а друг ако не е 100 пъти по-добър... Няма да се обиди, ако кажеш примерно, млад си още имаш да учиш, ама че има и 100 пъти по-добри, еми тва си е ебавка, все едно неможе да свири изобщо.....

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от състезания, свиркайте си и си гледайте животеца! Айде продължавайте с коментарите моля и който иска да се сърди! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WoW- невероятно се е получило !!! И вокала е ...нямам думи :godbless: Браво :greenball:

 

Мерси, SKYFACE!

ПОЗДРАВИ ОТ КАВАРНА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.