Jump to content
Българският форум за музиканти

Още един китарист със сайт


niki123bg

Recommended Posts

Едно аверче от Варна изчезна от погледа ми преди доста години. Преди известно време разбрах, че се забавлява извън България. Вчера ми дадоха линк към сайта му и реших да го споделя:

 

http://www.ivanmanoloff.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Not losing his faith, continued playing with several bands and the best musicians in Bulgaria and writing music in different styles, from ragga, through rock and  hardcore/metal, till jazz-rock fusion. Fully in the world of professional music, began to travel and play all kinds of music.

А бе тоя пич що не съм чувал никога за него...те на сайта го описват като един от най-добрите български музиканти раждани някога...а и пише че е свирил известно време с най-добрите в България :think: :think: :think: странно :think: :think: :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм ги изгледал че съм на работа.Ама ебати дизайна има тоя сайт :lol::lol::lol: супер як само че за чалга певица или сертаки изпълнител...и снимките са направо :cheers::cheers::cheers::lol::lol::lol::lol: не ме кефи ебати сайта...

 

за яки сайтове...вижте ми подписа...препоръчвам сайта на Кълн :godbless::godbless::godbless:

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайтчето наистина е малко кич, но пичът свири с много хъс, мен лично ме кефят идейките му. Който може по-добре, да прави свръх сайт и да свири. Т'ва е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Иване!

Не те познавам...

 

Не слушай никого!

 

Желая ти още много успехи и много късмет!

 

Всичко в сайта ти ми хареса!

 

 

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...препоръчвам сайта на Кълн :rolleyes::):D

Е тва е сайта!!!!! Въпреки че не съм сигурен дали стария не беше по-добър, но определено го слагам сред най-добрите сайтове на групи.То и самата група доста напред в класацията стои:P))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Мдам

Очевидно си постигнал нещо в музикално отношение. Очевидно има хора на които се харесва това, което правиш, а в крайна сметка това е важното!!! РЕСПЕКТ!!! :hello:

 

п.п. Когато преди доста време пипнах един Ibanez RG565 направо се :inlove: в него. Много, много яка китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Иване,

Сайтът е готин. За съжаление не можах да чуя нищо от демотата, защото сега съм с бавна връзка,тъй като чакам да трансферират кабелния интернет на новия ми адрес.Обезателно ще чуя нещата ти обаче.Успехи в Испания,

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайта определено не ми хареса като дизайн...много ми е цигански.Не искам никой да обиждам..просто не ме кефи.

Музиката на него е доста приятна като идеи и композиция въпреки че това са просто дема и са много кратки(естествено).

Китарата звучи яко...но другите инструменти са доста ученически като звук.

Според ако се запише с истински музиканти(инструменти) ще е доста яко.

Ми това е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като от латино сериал,ланчето се вижда,косата зализана-преминаваща в опашка,подобие на хавайска ризка,можеше в едно червено сако да се барне-не бих си показвал сайта,ако ми беше такъв-телевизия"Романтика".

Съжалявам "пич",но нестава.което си е шибано ,.....си е шибано.

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.