Jump to content
Българският форум за музиканти

Sugarbrew - Leave It Alone


circles

Recommended Posts

Супер е :( Ех какви яки записи си правите на тази вила :greenball: Сашо сега ако кажеш че има и джаги там ...запретвам веднага ръкавите :D))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, това най-ми харесва от всичките неща до сега. Обичам такива заигравки с местата на иснтрументите в микса. Има какво да се доизлъсква но определено кефи много !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви е харесало :godbless:

 

Основните вокали са с микрофона на Марин, също много як - лампов, когато ги записвахме есе още нямах Ноймана.... част от бек вокалите са с У89-ката и китарите, заедно със една СМ57-ца с ампа на Дими - по-тресливите.

 

Забравил съм на края да пусна един фейд аут, че така куцо свършва. И касата, както винаги нещо се е*ава, но ще я оправим :P

 

SKYFACE, въпрос на дни е да доставя една джага и тенис маса, за да има за тийм билдинга на бандата... уикенда записвахмв със Sub Zero Farm и мисля, че в такива условия не бяха записвали до сега. Те ще си кажат де. :) Ако имаш желание - обади се, ще измислим нещо. А ти кой си??

 

Колега Флиск, чакаме те с нетърпение за гостито - домъчня ни с булката за тебе! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навилата е супер! : )))

Иначе парчето вече го коментирахме, нали ти казах, изръчкай Марин и съберете група за тея парчета : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко грънчче... Барабаните и баса носят нов микс, но и така парчето разцепва. Края можеше да още по-разностранен и полу-завършен.

Браво!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като го слушах та се сетих - Кубейн жив ли е ??? Или само чувам гласа му ??? . Бравус , много готино е станало и силно напомня на стила на Нирвана .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ами както и да ги въртим нещата, натам вървим :) Въпреки, че тембъра на Марин далеч не е Кобейнски, на места е близко...

Ето един вариант - малко по балансиран и с читав край..

 

Leave it Alone mix 19.10

 

Първия, направо го махам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напрао ме озорихте с тва парче... и Back In Business, дето е свирил съгражданина и никаква каса не се чува. :)

Има си начин... ше ги бора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нинджа, кой съгражданин братле? :girl_witch:

 

Касата - на тази песен специално ми е доста тегавина, да я наглася.... Ако звучи добре на тихите части - на метъла не се чува, обратното - става прекалено натрапваща се ако в метъла звучи добре.. Мисля да я копирам на друг трак и просто двата звука да са различни, но сега нещо не ми се занимава повече с тези парчета... по нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марин така каза. Иначе добре че ми прати той парчета на вашта банда - дуо. :punk_guitar:

Колкото повече ги слушам, толкоз повече ме кефят. От The Waiting аз бих направил две парчета - след втората бънгълско-еклундска част. :punk_guitar:

"Отново в играта" кърти откъм ритмика и цепелинска тръпка!

 

Има ли още? ()

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, сетих се кой съгражданин :)

 

С Марин имаме сигурно около 20 парчета - кое до къде стигнало - друг въпрос :punk_guitar:

 

Ще разцъкаме треснята!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.