Jump to content
Българският форум за музиканти

Две нови парчета на Avanzados


yotzzo

Recommended Posts

http://www.4shared.com/file/135828786/68fb...UTRE_FINAL.html

 

http://www.4shared.com/file/135829001/83b5..._OFF_FINAL.html

 

 

Ща се радваме/поне аз/ на всякакви коментари. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бра'ус !

 

Кефи много !

 

И добре изсвирено и звука е гот ! Само това пиано във втория запис ми идва много "ретро" и то не точно ретро ами естрада по-скоро като звук, но това е според вкуса (те и Фейт Ноу Мор понякога си играят с такива) :D

 

:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за парчетата, Боби! :happy:

 

При първото парче обаче, някои акорди са ми малко тежички, напрегно звучи като цяло. Това ми е субективното чувство.

 

Второто парче пък е страхотно, направо си е малко произведение на изкуството, като соната е станало с гонитбата на китарата, баса и гласа. Големи майстори сте станали! Евала! :hysterical::thumbs_up: :thumbs_up: Пианото е ок според мен, но блендата е малко, хмм... наистина ретро, както рече fLiSk. Кременка супер звучи, ама ако добавите едни бекове, хептен свежарско ще стане!

 

 

 

 

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@flisk - Благодаря. :):cheers2: Относно пианото - такова си го искахме - такова стана.

@Polyphone - Благодарим, Вълчо! :) Знаех си,че ще кажеш нещо за бекове - ляв и десен, примерно. :greenball: Не искахме да слагаме. Изобщо харесваме ги парчетата точно в този вид, което не значи че не искаме да чуем още мнения или не уважаваме вашите. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полифоне, на мен пък първото парче по-ми допадна, точно заради напънатото звучене и напрежението, много ме радват таквизи.

 

А Авансандоз да се радват че коментарите са само по въпроси на вкуса :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полифоне, на мен пък първото парче по-ми допадна, точно заради напънатото звучене и напрежението, много ме радват таквизи.

 

А Авансандоз да се радват че коментарите са само по въпроси на вкуса :(

 

 

 

Прав си, fLiSk, щом нещата опират до вкусовете само, то наистина много е задобряла бандата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментирам, че да се радваш!

 

А бе... Баса малко мо-о-оже ли малко да ми го вдигнете ле-е-екичко и после още малко, че така се напрягам да си чуя най-сладкото :thumbdown:

Звукът му е супер, аз бих го "о-меднил" още малко, но това ще повлияе силно и върху всички останали настройки...

 

Не са ли ви малко твърди барабанките, дори за избраната концепция. Имам предвид, че ако ще са толкова "твърди", би трябвало и другото да "втвърдите" ;)

 

Другото няма да ти го кажа, че да не ти дойде много радостта - само накратко:

Мно-го ху-ба-во са станали!

 

Направете и радио-версии, с дължина около 3 мин, че да ви пускат по радиото :P

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fLiSk и Polyphone: то въпросът за вкусовете не е снет вътре в самата група, сигурно е например, че няма да ни видите заедно на ничий концерт, освен ако не е наш де :ok:

Polyphone: начинът, по който си описал второто парче, много се доближава до това как съм си го представял да звучи, направо заслужаваш поредица от почерпки :lol:

...taka li e? - a taka.: колега, баса вече го повдигнахме на два пъти, някак неудобно става...Пък за радиоверсиите, кхъкхъ - точно сме взели да се доближаваме до моя стандарт от 9:15 минути и ти точно това да предложиш :)

мерси за интересните коментари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Polyphone: начинът, по който си описал второто парче, много се доближава до това как съм си го представял да звучи, направо заслужаваш поредица от почерпки :cheers2:

 

Радвам се, че съм доловил идеята ти, бутео :happy:

 

 

В очакване на почерпките! :cheers2::greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре звучат нещата :greenangel:

 

На второто парче, ми се струва с повечко презънс пианото.. въпрос на вкус - по принцип не е лошо де.

Певицата кефи!

 

Къде сте записвали нещата? :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите! :) Бих се радвал и на отрицателни, и на "съветвателни' и на всякакви! :( @ Зверо - благодаря, да и на мен, но мислех че е субективно.

@annimm - също много благодаря, не се познаваме и това е приятна изненада! :)

Благодарим и на другите - @бутео е отговорил. :(

@circles - много благодарим, кое е студиото е ясно за хората работили с него. Иначе - на лична, да не ни обвинят в реклама или съответно антираклама. Аз в друго студио в бг бих записвал, но с друг тонинженер - не, поне на този етап и с Авансадос. Певицата и мен ме кефи, освен това е автор на парчетата. Останалите само аранжираме заедно с нея, както и посвирваме помалко. ;)

@ Вълчо ще го чееерпим докато каже "стига", че и след това! :D

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини парчета :)

От песните който съм слушал , оставам с впечатление че си имате собствен стил и то добре изявен. Не да напомня на нещо си там...

Второто и аз го предпочетох.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Това за стила много ме трогна! Колегите все мрънкат, че сме нямали, а аз все казвам, че все-пак има нещо наподобяващо такъв оформило се по някакъв начин в следствие на индивидуалните ни вкусове и така е добре... Но скепсисът надделява. Както и да е. Аз се радвам, че свиря с тези хора, но те май не толкова.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.