Jump to content
Българският форум за музиканти

Searching For Happiness Touching Pain


spaghetti

Recommended Posts

Тва е едно парче за любителите на натуралния саунд -без компресори,лимитер ноиз геит и т.н.

Много ми харесва защото всичко е много пространствено и дълбоко -което не би било възможно

с тези ефекти тъй като те подтискат истинското звучене на инструментите

 

еnjoylike

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко на живо ли е изсвирено ? Звукът не е зле, с усилвателче ли е китарта или на компютърователче ? Много гот идеи, звукът обаче може да се барне малко и без компресии и нойз гейт (примерно маааалко по-малко гейн на китарата, малко по-балансирани нива на инструментите) но по вкус и по цвет.... Хареса ми !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко на живо ли е изсвирено ? Звукът не е зле, с усилвателче ли е китарта или на компютърователче ? Много гот идеи, звукът обаче може да се барне малко и без компресии и нойз гейт (примерно маааалко по-малко гейн на китарата, малко по-балансирани нива на инструментите) но по вкус и по цвет.... Хареса ми !

 

 

апаратурата с която свиря е на високо ниво

не е компютърователче

 

Марк 4 на Меса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждай, не съм тръгнал да ти критикувам звука с лошо, споделям - барабаните са си компютър и записа е правен очевидно в домашна обстановка или поне без много гласене на позиция на микрофона и настройките на усилвателя. Или пък може би това е правено, но ти така си го харесал. Просто мнението звучеше доста крайно, защото точно тия стилове рядко минават без компресори, буустъри и какви ли не подобни играчки.

 

Идеите много ме кефят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.