Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос - ремонт на стар Орфей


Recommended Posts

Реших да ремонтирам един стар ел.орфей и тъй като предния панел ме дразни реших да направя дупка одзад. Тук И тук Ако може някои да редактира снимката и да очертае каде трябва да се изреже, защото ме е страх да не прецакам звученето.

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбирам какво си замислил да правиш но бих те посъветвал да не се захвашаш - не си струва играчката :)

 

(убиват ме тия китарки с нек-тру визия и болт он гриф ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе преди време Евтим имаше една такава и звучеше много прилично (с негови навивани адаптери). Не ги отрязвайте толкова бързо китарките като видите табелка "Made in Bulgaristan" ;)

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ аз китарата не я отписвам защото е БГ. даже точно този модел бих го купил ако го видя из форума. проблема е че пича е замислил бая сложна операция а самото тяло ми се видя доста поизядено дори в момента.

Редактирано от noflip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

noflip, не говорех за теб, а за хората преди теб ;)

 

Чакай, че не съм те разбрал - искаш да направиш капак за електрониката отзад на тялото?! Тъпо е - това се прави на китари, които отпред нямат или чийто пикгард е прекалено малък и не покрива потовете и суича за блендите. Като всичко ти е на пикгарда за какво ти е да слагаш отзад капак и отпред капак и отстрани капак и накрая ще остане гриф с капаци... Звученето ме съмнява да развалиш, най-много да я направиш по очукана с един допълнителен капак отзадзе...

 

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hещо не си ме разбрал правилно но както и да е. Вече си я зглобих и няма да и правя никакви пластични операций :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.