Jump to content
Българският форум за музиканти

Renegate


Recommended Posts

Пиесата върви към своя логичен завършек,след много време търкане. Това е най-сносният запис от репетиция. Има още малко развитие , но не е нещо много-по различно.

Приемаме критики на кило. Не е задължително да ви хареса , но може да споделите какво не ви харесва..

Благодаря

Acid Machine.

RENEGATE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми ! Много! Истински съвременен хард-рок!

 

Можело, значи !

 

1 - баса МОЖЕ да Е пълноправен инструмент и МОЖЕ да разказва мелодии ! (това китаристите да го прочетат два пъти)

2 - китарата МОЖЕ да е достатъчно атрактивна и без да ти пълни главата с арпежи и дабълхенди, както е в началната лирична част (и това китаристите да го прочетат два пъти !). Рифовете също ми харесаха. Ония еднаквите арпежи на 3:26 и на 4:40 ако престанат да бъдат еднакви, още повече ще ми харесва !

3 - клавириста доста умело се вписва - изпъква там, където китарата отпуска, и тихичко пълни там, където китариста свири повече - клавир и китара се допълват доста удачно!

4 - мелодията на вокала е красива !

5 - солата на китариста са СМИСЛЕНИ (о! Чудо!) Имат хубава мелодия и настроение !

5 - барабаните са прекрасни, без да са лудница, пасват си на музиката. Особено ме кефят фусовете на припева - семпло, но ефектно !

 

Критиките:

- звука ...

- вокала - издиша нещо по припевите, няма сила, но куплетите са трепач!

- малко ми залитате всичките.

------

Като общо впечатление - браво ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен много ми харесва песента и споделям мнението на Демиург - страхотен бас, страхотни куплети, страхотни китарни сола, но тези припеви...може би им трябва малко доизкусуряване :)

а, и освен това - RenegaDe

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.