Jump to content
Българският форум за музиканти

My Friend Of Misery (bass Cover)


Viper-X

Recommended Posts

Забелязах че никой не го е кавърнал, което не озадачи, така че реших да го направя (все пак ми е едно от любимите сола на Newsted) и тъй като той винаги го свири по собствения си начин, и аз реших да го изсвиря пречупено през мен (не съм добавял нищо повече)

 

http://www.4shared.com/file/128367425/6302...ass_cover_.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гот, градски - върна ме в детството! :)

 

Имам 3 съвета:

- преди запис винаги настройвай баса с тунер

- в нета е по-добре да качваш неща в mp3

- сложи компресия на баса

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Междудругото това е едно от любимите ми бас сола и сам го слушал хиляди пъти даже сам го кавърнал обаче е в друга тема. Като намеря време ще го запиша наново да чуеш и моя начин (то не че има много варианти ;) ) иначе очаквам да чуя твоята Anesthesia :) А и мисля че ако правиш кавърите с клипчета ще е по - яко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Басса беше точен, за компресията си прав, но проблема беше в това че sound картата ми е та*ак (на живо се чува по добре,), иначе за мп3то ми дойде по късно (ааа може и да е от това че си ползвах само единия джаз адаптер)

Anesthesia-та ще я направя тея дни, но нея ще я запиша акустично, с микрофона до кубето, а иначе видео нямам с какво да записвам, телефона ми е гаден (3.2 мп, а прави по лошо видео от VGA)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

записа е свален, поради редица причини

1. това е най-лошото ми свирене някога [след 3-4 прослушване ми се догади и не вярвах че е излязло от мен(найстина е много грозно, създава грешно впечатление)]

2. запиша е лош

3. искам да адна и doodle-то от Cunning Stunts концерта

Редактирано от Viper-X
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.