Jump to content
Българският форум за музиканти

Баладка, пънк и още нещо


Recommended Posts

Накратко, историята е следната:

С певицата се запознахме на един музикален джем-сешън у нас, на купон преди около година и половина, записахме някои неща и оттогава не се бяхме срещали и чували.

Скоро ми се обади, събрахме се и за 4 часа записахме 19 идеи. На втората репетиция дойде с текст по мотиви от първото събиране, а на третата имахме готово парче - "Some days are made for rain".

 

Тогава поканих моят добър приятел Светльо (Svetki6) за барабаните и нещата направо се взривиха съвсем.

Това, което качвам е от третата репетиция (с всички) и моля да бъда извинен за недоаранжираността, но "Some days are made for rain" пробвахме за първи път с него тогава (понеже бяхме заети да мислим нови идеи през цялото време), For you беше идея, която развихме от втората репетиция с барабани, а останалите две са идеи от първото събиране на триото - т.е., това, което чувате е направено за 6 часа общо (плюс много други неща, които са само започнати и не качвам).

 

ЦЪК

 

Повтарям - звукът е суров, приятно слушане :)

 

П.П.:

Ако следите темата, ще имате възможност да проследите и аранжирането, а като сме готови с крайните варианти, ще кача и там откъдето е тръгнало всичко - смятам, че ще е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер сте, колега :godbless:

изслушах всички песни и най-много ми допадна 'The Whore Song' - много мощ има в нея! Кефи абсолютно !!!

мацката има много специфичен глас, а като гледам на снимката ви и не е грозна ;)

Светльо си го знаем, че свири много добре и този проект го потвърждава още един път!

Колкото до басиста, знаеш какво ми е мнението за него :)

Успех на бандата и чакаме нови парчета :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Хаха, а бе то от измислянето на нови неща не намираме време за "старите" - по-добре ни пожелай да си аранжираме тези първо :godbless:

 

П.П.:

А мацката, колега е непълнолетна :godbless:

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сигурен съм, че все ще намерите време да изчистите идеите и да ги запишете както трябва за да звукнат съвсем!

Въпроса е, че имате достатъчно материал за работа.

Непълнолетна викаш е мацката....хммм..... ми да яде повече за да порастне по-бързо бе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fildi: Не ще да яде - даже нас ни тъпче с некви вафли...

...и да пие не ще - само пее и краси обстановката :)

 

@Icarus: Всъщност, смея да твърдя, че е скованичък почти през цялото време, но това е понеже прищпорих всичко заради записите :)

Чакай само да завършим аранжиментите, че да знаем кое след кое следва и тогава да го чуеш истински развихрил се (какъвто всъщност е и в процеса на измислянето, който се състои от почти крайна импровизация) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.