Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer V-amp 2


Recommended Posts

Та,на въпроса-зарибил съм се с въпросния модел,но все още съм на кантар с аналога му от line6-podII-доколкото виждам имат еднакви входове и изходи,жакове и тинтири минтири+ мидита,които не ми трябват защото ги имам на саунд картата/tascam us 122/.Оставям като база за сравнение и Boss GT8,който скоро пробвах/за жалост не ми се дават повече от 250 кинта ,макар че боса ми хареса.Та ,ако някой има конкретни впечатления-да споделя-видях доста ревюта в ю-туба,но друго си е жив свидетел да има.Звука,който гоня е по -твърд-хеви и траш.Мисля да пообиколя и магазините и да пробвам директно,но за съжаление в момента местят фактора в бургас на друго място,а и не вярвам да имат в момента-особено line6,по-скоро-вярвам че нямат в наличност за пробване.В про-аудио няма и в динакорд предполагам също.Във Варна най-вероятно е същото,но и там ще опитам тия дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам,че няма много движение по темата,но пък за сметка на това е излязъл V-amp 3 на беринджър,към който май клоня.Та ,ако има някой по сведущ по въпроса като сравняваме с Line 6 pod II,няма да му се разсърдя-доколкото разбирам от презентациите това юсб,което е в процесорите е само за подаване на захранване,или процесора може да се свърже с някой хост/Кюбейс/,като аудио карта?/Имам предвид не като чист сигнал,а дали участва в процеса на обработка на звука/.Иначе като саунд не можах да намеря нищо за в-амп 3 -нямат семпли ,или аз не съм търсач-изобщо ,ако някой има изкаран гейн звук или линк за натам ще съм благодарен да го чуя :surprise:

Редактирано от sardaesox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, за какво ти е то V amp, като имаш такава карта tascman и може да си джиткаш през софт ампове, поне от v amp-а са класи отгоре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амии...ха де?Засега само забозявам форума,защото нямам кога да отида да изпробвам на живо,но откакто изпробвах боса/гт8/ ,ми хареса атаката,която има-явно латенцията дори да е 2-3 мс убива кефа :) .А и тези ревюта в нета са толкова зарибяващи...Сега предстои да купувам декстоп,който смятам да оборудвам с едно м-аудио,или аудиджи/на pci/.А-бе,на кръстопът съм м/у хард и софт-така да се каже....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.