Jump to content
Българският форум за музиканти

някой да знае


Recommended Posts

Ами Венко(Поромански) свири пръв на един Стейдж Къстъм,след него Стунджи,после малко посвириха Еди(Демирджян) и Цецо(Георгиев) ! Накрая и всички останали инахме възможност да седнем ;) и да пием малко уиски ;)

 

Абе хубаво е да има такива неща,дано не е за малко :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тая тема нещо съвсем ми е убягнала деа....Та понеже отдавна е вече другата седмица няма ли някой да каже по конкретно-модели чинели,цени ала бала и точен адрес ако може а не тая пряка,оная пряка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина се намира на улица Хан Аспарух точно преди да излезнеш на Раковска от лявата страна ,на ъгъла .Ти ще го скиваш .Има много джунджорий значи почвам:

Paiste

Meinl

Istanbul

Evans-

Yamaha

Pro-Mark

Еми това е не се сещам друго .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема нещо съвсем ми е убягнала деа....Та понеже отдавна е вече другата седмица няма ли някой да каже по конкретно-модели чинели,цени ала бала и точен адрес ако може а не тая пряка,оная пряка...

аз ходих преди 3-4 дена ве4е има цени но не се поинтересувах много вси4ко вутре е на ямаха само попитах колко струва наи евтиния сет барабани на ямаха и ми казаха 1300 лева ина4е има и много 4инели на paiste мисля 4е се казваха и много палки абе само пари да има 4овек друго не помним 6тот бех пиян а магазина се намира до клуб сдс на раковска и магазина су6то така не е кои знае какво не е това което го изкарвате малко го прехвалите и е на 1 етаж а не на 2 както някои бе6е споменал и не е само за барабани ами и китари има6е вутре но основно барабани има да има излойени 2-3 сета барабани на ямаха друга марка няма за друго не се се6там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ина4е има и много 4инели на paiste мисля 4е се казваха

HAHAHA!!! ;);););) :green: :green: ;):D:D;)

 

аз иначе питах няколко души които са ходили за конкретни неща и чух абсолютно противоречиви мнения за това дали ги има/няма и колко струват и дли може/не може да се затова с нежелание ще си вдигна достатъчно заетия задник и ще отида лично,после ше спамя с глупости тука;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема нещо съвсем ми е убягнала деа....Та понеже отдавна е вече другата седмица няма ли някой да каже по конкретно-модели чинели,цени ала бала и точен адрес ако може а не тая пряка,оная пряка...

аз ходих преди 3-4 дена ве4е има цени но не се поинтересувах много вси4ко вутре е на ямаха само попитах колко струва наи евтиния сет барабани на ямаха и ми казаха 1300 лева ина4е има и много 4инели на paiste мисля 4е се казваха и много палки абе само пари да има 4овек друго не помним 6тот бех пиян а магазина се намира до клуб сдс на раковска и магазина су6то така не е кои знае какво не е това което го изкарвате малко го прехвалите и е на 1 етаж а не на 2 както някои бе6е споменал и не е само за барабани ами и китари има6е вутре но основно барабани има да има излойени 2-3 сета барабани на ямаха друга марка няма за друго не се се6там

Мерси за конкретиката ииии ...да мисля ,че май Paiste им викаха на тия чинели ...или пък бяха Piaste :think: бах мааму

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм,тока и жицата май пак са се напафкали а?и спамят тъпотии на маймуница?ееееех,къде е Итсето когато наистина ти трябва...иначе ходих до "центъра"...смяааааах,бате,в залата!Гале,ако се разкараш до София зарад тоз "мега"-шоп не те познавам:ph34r:за кво ми са 3 :read: !!!комплекта стейдж къстъм???не можело да се пробва щото съседите незнам си кво си :godbless: верно че май беше в интервала 2 до 4, ма все пак-неква звукоизолация?май-имаше ма там си беха направили "офиса" :wall: ....абе кво да ви кажа,по-добре е от нищо,ма да се нарича "център" че и "откриване" да му се прави-все едно "на свинче-звънче".иначе продавача Косьо го познавам-пич е и е барабанист което все пак не е малко,щот аман от продавачи дет като им кажеш "20 инча"и те викат:"а кво,кво значи тва?"....

 

нямаше повечето от това което исках,няма кардан за проба,няма тригери,няма разпъната "клетка(кошара)",няма други видове ямахи освен стейдж,абе мъка :wall: поне едни палки си отнесох и един състейн педал за нашто клавиристче ;);) хаха,смех....

 

 

не че е толкова лошо,но можеше да е мнооооого по-добре направено.

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе днес малко се осраха хората .Питам и аз дали имат резонансни черни кожи и продавача ми казва,че няма .И аз тръгнах да си разглеждам из рафтовете за кожи и к'во по едно време гледам резонансна ерна кожа и ми стана смешно ,че не си знаят стоката .А иначе Катско найстина не е кой знае какво ама поне 90% от нещата са за барабани .Мен този факт ме радва дай боже някой ден ако сме живи да има музикални магазини като метро :):cheers: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте !

Аз си имах мечта някой ден да имам барабани (и естествено да мога да свиря на тях) :ph34r: Знам че няма да ме храни това и за това не е толкова важно.

Бих искал да попитам от посетилите дръм центъра какво могат да кажат за едни червеникави барабани точно срещу входната врата ( дали стават за абсилютен аматьор) . Сета се състои от каса, педал(естествено) , слоло барабанче и стойка за него, 2 алта , пералня , и нещо като краш чинел ама ... не е ствсем този размер И най-важното ;) Удобно столче .

Та тази конфигурация е с цена 800 лева . Не съм се загледал по марката и за това питам за вашето мнение ако сте ги виждали ( Защото другата ми възможност е АМАТИ ... отвратително изглеждащи) .

Извинявам се за оффтопика и предварително благодаря на отзовалите се :bravo:

Редактирано от NoSeNs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сет, който си гледал е Стаг и то от най-ужасните. Нищо в тия барабани не може да срува 800 лв. Не се лъжи. Ако си готов да дадеш 8 стотака имаш доста други варианти. Огледай се още и по други магазини, а и на старо могат да изкочат понякога прилични неща за тези пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.