Jump to content
Българският форум за музиканти

Да се представя


Recommended Posts

1)nickname: pestilence , почти винаги .

2)Възраст: 17

3)Образование: Oсновно , работи се по въпроса да се сдобия със средно :icon_shithappens:

4)Вашият инструмент/и: припявам , подрънквам на китарка и залитам по бас ;)

5)Предпочитан музикален стил: Thrash и death metal , но далеч не се ограничавам само с това . Слушам различни групи през стоунър/слъдж/дуум метъл , малко блекове , пънкове а защо не и хубав прогресив рок =)

6)Вашият вдъхновител: Заради Алекс Сколник за пръв път се хванах с китара , а в момента са доста и все с различни инструменти и нагласи :rolleyes:

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Напълно начинаещ , ако изключим няколко репетиции с група Токсикология , като основател бях именно аз , държа да отбележа (!) , която така и не излезе от репетиционната .

8)Странични интереси: Йеронимус Бош , Ханс Руди Гигер , Салвадор Дали ; освен изкуство ... абе ... много работи - ако някой се интересува , нека попита !

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Отново - попитайте си :hysterical: От София съм , не знам какво друго да кажа ! ;D

Редактирано от pestilence
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! С това представяне ще намериш съмишленици :rolleyes:

Дано Форумът ти бъде полезен, а защо не някой ден и ти да си полезен на Форума :hysterical:

 

Поздрави, бири (ако пиеш) и успех! ;)

 

П.С. Много се кефя като видя, че и други хора оценяват Дали :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8)Странични интереси: Йеронимус Бош , Ханс Руди Гигер , Салвадор Дали ;

 

Мале какви си ги подбрал... Живея на 500 метра от родната му къща и по-малко от мястото където е работил (където му е музея). Още не съм сигурен този съвсем изхахал ли е бил или пълен гений...

 

Здрасти, иначе !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двама ви :ok: Аз открай време чета тук и форумът ми е адски полезен , затуй се надявам , че в някакво бъдеще време и аз бих могъл да върна услугата !

 

Колкото за Гигер - мисля , че е точно на ръба между двете , дето се вика ! Завиждам , впрочем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Всъщност , в Швейцария ли пребиваваш , защото не стана много ясно о.О

 

А дори да си на Пиринеите - послеписа от горния ми пост още важи , само , че името ще е по-различно .

Редактирано от pestilence
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.