Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за Пазарджик


Recommended Posts

Тъй като утре ще пътувам до Пазарджик,а не познавам добре града и няма да имам много време да се мотая,имам следния въпрос-Има ли в града музикални магазини в които продават инструменти 2ра ръка(говоря най вече за барабани)?!?!?Ако има моля да обясните възможно най-точно къде са(дори и точни адреси ще свършат работа),но говоря само за оказиони защото нещата които търся нови вече никъде не могат да се намерят :girl_witch: !!!Предварително благодаря и поздрави!!!

 

П.С.Знам че мястото на темата не е тук,но така се надявам да я видят повече хора които могат да помогнат!Имам специална молба към модераторите-нека темата остане тук поне до утре по обяд,а после ако трябва я изтрийте!!!Мерси!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,но не говора за сет,а за историческия аматски 10 инчов том том(който търся от маса време :girl_witch: и за които съм пуснал един билюк теми).Ако можеш да помогнеш за това ще съм ти адски благодарен!!!!А търся и сурдина от новия модел на амати!!!Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,но не говора за сет,а за историческия аматски 10 инчов том том(който търся от маса време :girl_witch: и за които съм пуснал един билюк теми).Ако можеш да помогнеш за това ще съм ти адски благодарен!!!!А търся и сурдина от новия модел на амати!!!Поздрави!!!

 

 

ами приятелю за Амати не мога да ти свърша работа! провери на И.Вазаов или до Събота пазара там мисля че може да има! но ако не се лъжа на И.Вазов има! провери!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверил съм във всеки магазин в града,но този на събота пазара не го знам(да не говориш за този до понеделник пазара,под кенефите на стария град,Радославов?Него също го проверих!)!Ако наистина има магазин до събота пазара,би ли обяснил къде е?Мерси и поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверил съм във всеки магазин в града,но този на събота пазара не го знам(да не говориш за този до понеделник пазара,под кенефите на стария град,Радославов?Него също го проверих!)!Ако наистина има магазин до събота пазара,би ли обяснил къде е?Мерси и поздрави!!!

 

 

офффф да е за него говорих сорка за грешката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами........не постигнах желания резултат :bravo: !!!Нека модераторите изтрият темата!!!Благодаря и поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.