Jump to content
Българският форум за музиканти

Я кажете мнение колеги


Recommended Posts

Това е базисен вариант.Още няма текст,а и ще се презаписват китари, но все пак как ви се струва?Това е нов проект ,който малко по-нататък ще бъде обявен официално ;)

 

 

 

 

 

клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Super яко...!!!!Парчето е жестоко и като идея и като изпълнение.Но най ме изкефи звука на барабаните-драсни ми един ред за това как са записвани...Давай смело напред!!! :hysterical::hysterical::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но касите много изпъкват и китарата почти не се чува в началото.. Иначе е готино парчето. И като се сложат едни яки Growl вокали... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Композицията звучи вкусно ,с вокали няма да е зале да се чуе :music336:

и нали мнения искаш ще се споделя някои неща,като изцяло от най добри намерения....нали

мнението на всеки случаен минувач се брои

та....

като цяло малко Дет се чува в парчето за което до голяма степен допринася и звука на китарите

(макар че винаги съм стоял зад идеята че Две китари бас и барабани звучат като дет метал когато свирят дет метал)

разбирасе като намежеш и еедни вокали може и да си дойтат по на място нещата като цялостно звучене

При положение че си си избрал по ''чуваем бас'' за микса не е зле да му разнообразиш фигурите малко,може би да го закачиш повече за барабаните, не да следва толкова сляпо китарите.

определено с бързата насечена част ме удари в кръвната група,трябва да се чуе с вокали парчето да се разбере за кво иде реч на 100%.

дясната ръка кефи определено

та...

нека силата бъде стеб!

и да пуснеш и вокалите да чуем

 

*напоследък не съм много на пост във Форума... дано уцеля момента с ъпдейта на темата ти с вокали..

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.