Jump to content
Българският форум за музиканти

God Only Knows


Polyphone

Recommended Posts

Една обична балада на Бийч Бойз, за която Пол Маккартни казал някога "Любимата ми песен, но как съжалявам, че не съм я написал аз" :greenball:

 

Записах я с проста китарка и с наслагване на 7 гласа, единстевно с ехо ефект.

 

 

 

http://www.4shared.com/file/115173116/c77fc572/GOK.html

 

 

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мерси, мерси!

 

Мда, вярно, че ретро звучи, но аз живея в 60-те още ... без всъщност да съм живял в тази епоха. :greenball:

 

 

 

дядо Ретрополифон

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полифонче,

От всичко, което въобще си пускал из форума, това е една от публикациите ти, които ме развълнуваха най-силно!

За забележки... ще говорим и друг път (имам си и са ми съвсем конкретни), но движенията в гласовете са много находчиви, а идейката да пееш унисони с басов глас на основната мелодия буквално дава контур и "плът" на направеното. Повече от тоя подход пробвай. (Дори и в следващите ти неща да го преекспонираш малко - нормално е, докато намериш баланс.)

Много ми хареса, браво! :godbless::godbless:

 

Виж за ретрото и носталгията - аз страдам от същите склонности и наскоро разсъждавах що ли "нямам интерес" да осмислям по-съвременни стилове и течения. И си дадох сметка, че музиката във времето, когато я обикнах, просто беше забранена зона - информационно, идейно, технически, откъм мобилност и обмен между България и останалио свет. А после настъпиха едни слепи, мутренски години... Та сега си наваксвам загубеното с двойна сила (човек не може да пропуска етапи).

 

П.П. Звънни на Пол един телефон и му кажи, че не е добре, дето гледа у чуждата паница. Освен това, той кво'т не е решил, това не е написал (да му се не знае и гениалното животно!)

 

:bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за коментара и се радвам, че ти е харесала песента, Angelin-ке!!! :)

Ценни съвети даваш, мъдра булка си! :)

 

 

пп

 

Одеве му звъннах на Пол, ама нещо беше отищъл до тоалетната, та не можахме да се чуем... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.