Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко инфо за Dean Guitars


Recommended Posts

Някой знае ли дали има официален вносител на тези китари за България.

Ако има тема за това,нека който знае темата да постне линк,че нямам никакво време да търся ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време вървяха реклами тук, във форума (горе, в дясно, на банерче), ама сега зачезна. Малък асортимент беше, но имаше модели.

 

Ако някой само помни вносителя... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да, във visiarts се продават модели на Dean Guitars, но това все пак е он-лайн магазин. Доколкото аз знам, Dean Guitars няма директен вносител за България, а и такива неща могат да се проверят в интернет страницата на всеки производител. :D

Редактирано от Am-I-Evil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@Necrophagist: Приятел, изчакай поредната "топ" оферта на ония F3Stunnin и ако не те е шубе можеш да намажеш покрай него.

Другия вариант е Visiarts, както споменаха колегите.

Успех!

 

П.П. А какво точно си харесал на Dean (ако не е тайна) ?

Редактирано от Crimson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Necrophagist: Приятел, изчакай поредната "топ" оферта на ония F3Stunnin и ако не те е шубе можеш да намажеш покрай него.

Другия вариант е Visiarts, както споменаха колегите.

Успех!

 

П.П. А какво точно си харесал на Dean (ако не е тайна) ?

Какво ще рече топ оферта?F3Stunnin потребител от форума ли е?

Сега за китарите...

Преди време ми се намираха 1000 лв и реших да си зема ibanez rg 370 dxl ,но както винаги парите заминаха за други разходи :surprise:

Сега се интересувам от китарите на Dean защото мисля че не са лоши,дори и ниските им класове.Левичар съм трябва да спомена :D

Просто когато купувам нещо искам да го взема в ръце и да посвиря малко,мисля че не искам много :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами въпросният човек е някъв, който вкарва сносни(поне по снимките) китари на съмнително ниски цени. Виж в продавам - неговите теми се коментират поне по 2 стр.

Иначе гледал съм клипчетата ти и знам че си левичар( :greenball: за кавърите на Death). Аз все забравям да се "изфукам", но тези дни ще го направя. Казвам ти това, защото съм горд потребител на набиращите сила Schecter. Ако се интересуваш за такива китари разгледай сайта им и говори с Nevermore. Страшен пичага е и ще ти докара каквото трябва. (най-вече многоръки "7-струнни" копелета <_<!)

Успех от мен!

Сашо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами въпросният човек е някъв, който вкарва сносни(поне по снимките) китари на съмнително ниски цени. Виж в продавам - неговите теми се коментират поне по 2 стр.

Иначе гледал съм клипчетата ти и знам че си левичар( :cheers2: за кавърите на Death). Аз все забравям да се "изфукам", но тези дни ще го направя. Казвам ти това, защото съм горд потребител на набиращите сила Schecter. Ако се интересуваш за такива китари разгледай сайта им и говори с Nevermore. Страшен пичага е и ще ти докара каквото трябва. (най-вече многоръки "7-струнни" копелета :)!)

Успех от мен!

Сашо

 

 

Определено!От вчера и аз съм притежател на Schecter,модел V-1 Custom от Diamond серията.Китарката е много готина,а марката може да се нареди до Jackson,ESP,Ibanez и т.н. и то с значително по-ниски цени,но забележи - не за сметка на качеството.Nevermore е голям пич,с който се прави бизнес много лесно и приятно.Много отговорен човек,на който съм много благодарен и от тук нататък само с него ще работя :D Искрено ти препоръчвам както Schecter китарите,така и Станислав. :D

Поздрави!

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

black waltz също може да се похвали с такава китарка 7-мак (да ме извинява че го намесвам )

Каза че била съпер!Аз съм гледал техни модели за лява ръка,но се чудя дали ще е удобна щото съм много капризен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз в понеделник си взех от Станислав Шектър Омен 6 с флойд. Много е добра. Е има някои дребни фабрични дефекти но не са от значение. Е и състейна е много малък ( вероятно е от бриджа). Но тона е убийствен.

Редактирано от dean_dime
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:hysterical: Може би имат малък аутпут,поради причината,че са Alnico Plus адаптери,които до колкото знам са добри предимно за рок и изобщо за по-леки стилове. Редактирано от untraceableone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.