Jump to content
Българският форум за музиканти

Айде да се похваля!


FeramonD

Recommended Posts

stagg_c542_bk_big.jpg Ами това е китарката. Изключително красива според мен има бял кант отсрани много стилна, лака е супер! Свири доста добре за ценовия си клас и съм много доволен от покупката! Вие какво ще кажете по въпроса?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аууу наистина е голяма хубавица, със здраве да си свириш на нея! :guitar:

и аз напоследък почнах да се размечтавам за нещо такова...:)

хайде пусни някои запис да и чуем гласеца :guitar:

Редактирано от Alexi_Laiho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със удоволствие обаче ми се прееба така или иначе тъпия микрофон за 5 лева и в близкото бъдеще май само аз ще и слушам гласеца ;) ! Между другото това е Stagg C-542 BK, а за по заинтересованите споделям че я взех от маликия цум за 120 лв. Черните са ограничено количество (пристигнали са вчера) така че налазвайте докато е време ;):) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stratocaster с адапторите аз ги гледах преди няколко дни,от 240 нагоре,но имаше найстина сполучливи модели,със добър звук...

 

А FeramonD Наистина е добра и ти пожелавам наслука с нея....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и на мен ;) така и така е пусната тази тема...да не пускам нова.от днес сутринта имам и аз нова класическа.интересно е че моята е абсолютно същият модел-стаг с542.за 120 лева от благоевград с калъф.само дето цвета е оранжев. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.