Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer Uca 202 - Audio Interface


duby

Recommended Posts

А ако включа две от тези: Behringer UCA 202 - audio interface, дали ще работят и двете едновременно и така ще имам 2+2=4 входа и изхода? Как мислите, дали ще работят двете със същата бързина, както ако е включена само едната?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм убеден, че драйвера позволява работа на няколко устройства едновременно...най вероятно трябва да се пробва.

НО.....като повечето неща от световната фирма, резултата ще е доста посредствен.

ако си в София, ела да си поиграем, някъде трябва да се мотае едно такова устройство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм убеден, че драйвера позволява работа на няколко устройства едновременно...най вероятно трябва да се пробва.

НО.....като повечето неща от световната фирма, резултата ще е доста посредствен.

ако си в София, ела да си поиграем, някъде трябва да се мотае едно такова устройство.

От софия съм. Но аз още не съм закупил. Мен ме вълнува ето това: Мини конфигурация за лайв дъб микс (пуснал съм тема във форума). Разгледай какво имам впредвит и дайнякой съвет. Иначе с удоволствие бих се сращнал с вас. Поздрави.

п.с. Също така имам следня въпрос: На този мексер: Alesis - Multimix 6fx, след като е аудио интерфейс, това да не би да означава, че е като звукова карта с 6 входа и 1 стерео изход? Всмисал, след като го включа в компютъра с USB порта, ще имам ли 6 отделни канали на компютъра - дали ако включа няколко инструмента, ще мога ли да ги манипулирам на компютъра с VST ефекти примерно поотделно всеки един от тях в реално време??? Ако това не е така за този миксер има ли някакъв. който да отговаря на моите прищявки или трябва да си купя и такава звукова карта? Благодаря - - този въпрос съм го пуснал в една тема кдето никой не ми е отговорил. Ако имаш отговор го дай тука, благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ще започна отзад напред -

Този алесис не е звукова карта. ТТрябвати някои от FW серията , или USB MultiMix 8 FireWire,

по-добре всичко да върви по 1394, отколкото по усб.

Този пулт би трябвало да ти свърши работа, останалото е процесинг на ВСТ инструменти, и зависи главно от бързината на процесора и паметта (поне 2гига, най добре 4).

Алесиса е с доста стабилни драйвери - ползвал съм Io26 и Io14 моделите, и също стават за твоя сетъп, но те нямат корекции на канал (то се са ти и нужни май ...). На ЛС мога да ти дам още варианти...

Поздрави.

Редактирано от VSTi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
ще започна отзад напред -

Този алесис не е звукова карта. ТТрябвати някои от FW серията , или USB MultiMix 8 FireWire,

по-добре всичко да върви по 1394, отколкото по усб.

Този пулт би трябвало да ти свърши работа, останалото е процесинг на ВСТ инструменти, и зависи главно от бързината на процесора и паметта (поне 2гига, най добре 4).

Алесиса е с доста стабилни драйвери - ползвал съм Io26 и Io14 моделите, и също стават за твоя сетъп, но те нямат корекции на канал (то се са ти и нужни май ...). На ЛС мога да ти дам още варианти...

Поздрави.

Значи, този пулт, който предлагаш е като звукова карта с 6 входа и един изход. Правилно ли съм разбрал. Много е пари. По добре звукова карта да си взема. И не е задължително да има корекции на каналите.

Редактирано от duby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами ти пишеш за няколко канала, например микрофони....(в другата тема, по същия повод)

...айде тогава разгледай в ценово отношение 4 микрофонни канала в звукова карта как се продават...

продуктите на Алесис са с достатъчно ниска цена, и на приемливо качество.

Ако имаш въпроси - на ЛС,не мога да следя всички теми във форума

Поздрави!

Редактирано от VSTi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.