Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся преподавател по пеене :)


Recommended Posts

Здравейте ;)

 

Търся си човек, който да ме учи да пея. Офертата важи само за София

 

Принципно съм в училищния хор на Американския Колеж в София воден от Неда Кандимирова. Може да се каже, че тя ме е научила да пея колкото мога, защото не можех да различа тон от кофа за боклук ;) За съжаление, тя заминава за Америка за няколко години, а и идва лято и няма да ходя на училище и оставам без преподавател по пеене :/

 

Малко информация за мен. Аз съм бас и съм на 17. Занимавах се досега с 3 пъти репетиции по 2 часа на седмица. Нямам особено голям репертоар. Знам около 10тина песни. Но имам много желание да пея и мисля, че имам нужните квалификации да навляза по-дълбоко в сферата на пеенето, но ми трябва някой да ме напътства. Доста съм изпълнителен и старателен.

 

Засега не съм се насочил към определен стил на пеене, защото имам още много да уча преди да трябва да направя подобен избор... според мен.

 

За контакти : На ЛС или скайп: teddy_goranov

 

Oчаквам вашите оферти. Ако ме вземете за ваш ученик, гарантирам, че няма да ви разочаровам :D

 

Поздрави,

 

Тео

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа и аз си търся. Пял съм в хора на софийските момчета. Скайп - sakisb , e-mail: sakis@mail.bg

Ако има заинтересовани преподаватели ще съм ви благодарен. Моята оферта също важи само за София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Здравейте ;)

 

Търся си човек, който да ме учи да пея. Офертата важи само за София

 

Принципно съм в училищния хор на Американския Колеж в София воден от Неда Кандимирова. Може да се каже, че тя ме е научила да пея колкото мога, защото не можех да различа тон от кофа за боклук :D За съжаление, тя заминава за Америка за няколко години, а и идва лято и няма да ходя на училище и оставам без преподавател по пеене :/

 

Малко информация за мен. Аз съм бас и съм на 17. Занимавах се досега с 3 пъти репетиции по 2 часа на седмица. Нямам особено голям репертоар. Знам около 10тина песни. Но имам много желание да пея и мисля, че имам нужните квалификации да навляза по-дълбоко в сферата на пеенето, но ми трябва някой да ме напътства. Доста съм изпълнителен и старателен.

 

Засега не съм се насочил към определен стил на пеене, защото имам още много да уча преди да трябва да направя подобен избор... според мен.

 

За контакти : На ЛС или скайп: teddy_goranov

 

Oчаквам вашите оферти. Ако ме вземете за ваш ученик, гарантирам, че няма да ви разочаровам :)

 

Поздрави,

 

Тео

 

Намери Милка Драгнева - вече е доста възрастна, но си разбира от работата!Страхотен педагог е!И телефона и имах, но немога да го открия, ако го намеря, ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз ви препоръчвам ДАНИЕЛА СТАНКОВА.Подготвяше Ели Раданова и Пламен Петков за М.Айдол 3,Марина Драгомирецкая - която не си тръгва без награда,на който и конкурс да отиде,както и много други.Ако имате желание за повечко инфо,пратете ми лично съобщение.

P.S И аз съм нейна ученичка и за мен е най-добрата - толкова преподаватели съм сменила,че имам база данни за сравнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.