Jump to content
Българският форум за музиканти

отворено свирене


Recommended Posts

abe vie golemi guzari stanahte ne6to q purvo se nau4ete da svirite posle se guzarete  :idea:

дами и господа, скъпи съфорумци-барабанисти (и не само такива) това е перфекният изблик на простащина , просто като по у4ебник ви се дава възможност да видите какво представлява така нареченият анти-юзър.

@tokijica прости невежеството ни, на нас неуките.. ще следваме заръките ти, но лично предвиждам скорошното ти отлитане от форума -нека силата бъде с теб.

 

по темата: воденето с лява(за десничарите) ръка е полезно, комбинацията на водене с лява или дясна ръка е много ефектно и аз много се кефя като го видя това изпълнено добре :P

vijdate priateli jenskata zloba dokude vodi tva da si jena ne si e rabota blagodarq ti boje 4e ne sum jena :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

водил съм разговори с барабанисти по интернет и от тях разбирам, че отвореното свирене е доста подценявано от хората и дори принизявано от неразбиращите. според някои от тях даже, когато свирят пред публика по този начин, някои им се смеят.

 

така че не разбирам какво е "гъзареене", драги ми Смехурко. аз просто избрах да се науча да свиря по този начин. а, дали това ме прави гъзар или не - не мисля, че ти си човечето, което ще ми го казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

водил съм разговори с барабанисти по интернет и от тях разбирам, че отвореното свирене е доста подценявано от хората и дори принизявано от неразбиращите. според някои от тях даже, когато свирят пред публика по този начин, някои им се смеят.

 

така че не разбирам какво е "гъзареене", драги ми Смехурко. аз просто избрах да се науча да свиря по този начин. а, дали това ме прави гъзар или не - не мисля, че ти си човечето, което ще ми го казва.

spoko golemi tupandjii az dori ne sum barabanist i ni6to ne razbiram prosto se bazikah ama mai v toq forum nikoi ne razbira ot maitap hahhahah kakto i da e ne se zasqgaite ne govorq na seriozno vie si znaete az prosto samo <_< drugo ne me valnuva

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spoko golemi tupandjii az dori ne sum barabanist i ni6to ne razbiram prosto se bazikah ama mai v toq forum nikoi ne razbira ot maitap hahhahah kakto i da e ne se zasqgaite ne govorq na seriozno vie si znaete az prosto samo <_< drugo ne me valnuva

сега да те светна няколко неща за този форум. на първо място кирилицата е задължителна. второ тук има места където можем да се шегуваме и къде не, като искаш да се шегуваш с някой има си раздел Говорилня пусни си тема и се шегувай на воля, в разделите за инструменти се очаква да се говорят серозни неща, като не си барабанист и като не разбираш по добре замълчи. не съм злобна кучка,нищо че можеи да звуча като такава, но ме дразни това че от време на време все се появява някой "човекоподобен" на теб и разваля пейзажа,тук има хора за които форума е нещо повече от това да запълнят свободното време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата-Много ме кефи тая постановка и мисля по-сериозно да се опитвам да използвам,макар че в началото се чувствах адски неловко ....След като вложиш малко старание обаче-чувството е невероятно....И не заради гъзарията-просто имам чувството ,че някакви 'заспали' неврони годни за музика се пробуждат и ти откриват нови потенциални възможности:)

Извън темата:Много пъти се дразня ,когато някой от китаристите реши да се ебава тука и да се подбива с народа...Също съм имал неудоволствието да познавам такива ,на който свиренето на барабани им се вижда лесна работа и на репетиция сядат да ми тормозят комплекта в паузата...Мисля ,че модераторите трябва да плясват чат пат такива индивиди за да си знаят жабите гьола и да не крякат по табуретките в хола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече просто си представи, че имаш две силни десни ръце или две силни леви ръце. просто си представи какви комбинации можеш да правиш с тях. аз лично съм доволен, че още в началото на тренировките си (тренирам от 1 година) се ориентирах така. нито един от любимите ми барабанисти не свирик така. от Мик Ейвъри, та да минем през по-новите като Бил Бери и Фил Селуей свирят кръстосано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vijdate priateli jenskata zloba dokude vodi tva da si jena ne si e rabota blagodarq ti boje 4e ne sum jena 

 

затва пък си тъпак явно:)

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.