Jump to content
Българският форум за музиканти

Boss Mt-2 Vs Digitech Metal Master


Bobolin

Recommended Posts

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм с EMG пасивни на джаксъна и компресор отпред и нойз съпресор - вади звук като от tube amp. Аз го взех за 190 кинта с 1 година гаранция нов моя МТ-2. Шум на батерия няма сега си търся босовски траф.

Само тея че вади звук като от тюб амп ги разправяй на баба си.

 

Сори за лошия тон то даваш грешна информация на хората във форума!

:blink: единственото нещо което звучи като тюб амп е .....тюб амп :bravo:

а Метъл Мастъра го има във Фактор и въпреки сичко е много як !!!

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

МТ-2 за мене лично много ме кефи просто е уникален :no: за дигитеча не знам понеже не съм свирил с такъв :D:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МТ-2 за мене лично много ме кефи просто е уникален :) за дигитеча не знам понеже не съм свирил с такъв :):blink:

я сега обясни кое му е уникалното на Метал зона-та :) интересно ми е просто да чуя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми на мен лично ми харесва понеже има доста разширено звучене :) в смисъл доста добър саунд може да се прави с него и много разнообразен . :blink:

Редактирано от kirk-hammett
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разваляй работата с диджитал шитни, плс...  :greenball:

Само не разбирам защо толкова плюете по процесорите??!? :think:

и аз не разбирам, но ще изкажа едно предположение: Може би защото не звучат добре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден си купих MT-2 . За сега мога да кажа че е супер дист направо реже глави;)))няма много шум (на батерия съм) ако търсите агресивен траш звук то ще го намерите с това камионче за другите нищо не мога да кажа;))

За колко го купи и от къде и как точно трябва да се разбира "няма много шум", че ме притесни нещо този ред. :(

Виж с ква китара свири ;)

Споко, със дънканите и с батерийка/ХУБАВ адаптер и добре екранирана китара, няма да имаш грам шум. Друг е въпроса дали самия звук като характеристики ще ти хареса :cheers:

удивително нали с кремона и пак няма мн шум....хахах:)))

се пак сам сабирал от закуски за тоя метал зоН:))

А да взех го от Tony на далавера...

единственият минус на тоя звяр е че яде много барерии:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега по темата - каде мога да намеря Метал Мастьра из Бг

На метрото сердика от другата страна не от към ЦУМ има един музикален магазин доста нов е от 4/5 месеца . Там има абсолютно всички видове на BOSS електрически китари , ефекти , много неща :(:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Metal zone-то е демоде.Избичен е в началото на 900 khz,отрязан (пак в началото) в ниски и високи(за да спестят на изпълнителя потене откъм прецизно свирене),особено във високи и ги вдигат накрая с активни филтри за да компенсират началните загуби...,а бе събран и скопен звук.Положението е 90-91-ва,а за тоналности под ми и дума да не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега по темата - каде мога да намеря Метал Мастьра из Бг

На метрото сердика от другата страна не от към ЦУМ има един музикален магазин доста нов е от 4/5 месеца . Там има абсолютно всички видове на BOSS електрически китари , ефекти , много неща :D:)

xxxx.... нов, 4-5 месеца. Нещо съм в грешка. Поправете ме.... :) :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разваляй работата с диджитал шитни, плс...  :-(

Само не разбирам защо толкова плюете по процесорите??!? :think:

и аз не разбирам, но ще изкажа едно предположение: Може би защото не звучат добре?

Тва е повече от сигурно,важи особено силно за Zoom,Korg и новите изпълнения на Digitech.Ся,Digitech достигнаха положтелни резултати до

RP-20,21,2120 и после мнооо зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега по темата - каде мога да намеря Метал Мастьра из Бг

На метрото сердика от другата страна не от към ЦУМ има един музикален магазин доста нов е от 4/5 месеца . Там има абсолютно всички видове на BOSS електрически китари , ефекти , много неща :-(:)

xxxx.... нов, 4-5 месеца. Нещо съм в грешка. Поправете ме.... :) :wall:

Може би не става дума за него, а за МюзикДжем, който се намира на ул. "Трапезица" 6 (от другата страна на Тодор Александров, срещу Булбанк). Там наистина има доста неща, ама повечето ги няма в наличност и се поръчват по каталог. На сайта им има телефони и инфо за продуктите, които предлагат, но май Boss-овски неща няма. :think:

Редактирано от Denis_S
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.