Jump to content
Българският форум за музиканти

Footprints Improviasation


Recommended Posts

Намерих едно блус тракче ,което си плачеше за солца и ето аз какво му сторих ;)) FootPrints feat Росен Механов

 

А за всички , които искат да му нанесат подобни на моите поражения ето тук теглете и мачкайте ;)Footpritns BT

 

Хайде със здраве ;):D;););)

 

 

Еехххх писна ми да правя правописни грешки ... така е като бързам ... извинете ме за тъпите правописни грешки ..........

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за backing track-a, човеко - точно нещо такова ми трябваше днеска :)

Много добро фразиране имаш, евала! B) Ся отивам да го пробвам тракчето, само че както не съм си сменял струните 2 месеца "clean"-саундът ще е убийствен :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брао бе, приятно, ама много, абе Росене, ти с кво записваш, че си търсим динамичен

Ами по принцип нямам хубав динамичен микрофон за записи , но от тези които съм имал възможност да чуя с моя усилвател най-много ми хареса Shure SM58 Beta .... тук не съм ползвал усилвателя , а само BossDS1 ->BossCE5->SB Audigy->Guitar Combos na NI , малко дилей това е ..... забравих има и флейнджър в големи количества :rolleyes:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Footprints е джаз стандарт на Уейн Шортър(саксофонист).С триото го праим чат-пат.Ето и един стар наш запис на Шортърското парче:

Footprints-Trio Old Take

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Footprints е джаз стандарт на Уейн Шортър(саксофонист).С триото го праим чат-пат.Ето и един стар наш запис на Шортърското парче:

Footprints-Trio Old Take

 

Владо

Ами , признавам си не знаех че е така.

Но вие ме закопахте , много яко е станало ...... Владо рулзззззз :bravo:)

:bravo: , ама и моя варинт си ми харесва :bravo:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъкмо слушам какво си му сторил на парчето :D:D:cheers::D:):):)

Нямам думи - за първи път чувам някой, който да може да свири какъвто стил си поиска. Супер универсален си братче!!! Аз мога само да се кефя... :D:):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата за хубавите думи!!!! Пътен Бегачо, ти все ми бягаш и не може да за засечем да направим нещо заедно или най малкото да са запознаем че да вземеш да черпиш по бира поне .... :D:cheers::)

 

Страт :D морето ми е далече , ама внимавай "какви ги ръсиш по мой адрес", че току виж средата на август съм ти кацнал на вратата да искам обяснение за всички твои коментари за мен :):):D:D:D:):D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.