Jump to content
Българският форум за музиканти

Няколко въпросчета


mitko  666

Recommended Posts

Ако дадеш над 100лв, китарата няма да е 'дефектен', 'счупен' и подобни прилагателни 'боклук'.

Но свиренето ти дълго време ще е :thumbs_up:

 

Влизаш в магазина, питаш продавача какво ти се вмества в бюжета, пробваш коя ти е най-удобна, и взимаш нея. Като не даваш някаква значителна сума, значи, че няма да взимаш висок клас инструмент, съответно, не е нужно да се маеш толкова време. Всички до някаква сума са еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звука също е относително понятие .. на едни им харесва , на други не....

важното е на теб да ти харесва звука и да няма проблеми в изработката: крив гриф, кофти сглобки, разтройващи ключове и т.н. ---колкото са по скъпи и маркови се очаква да се по добри, това не значи че "евтините" са Боклуци,но понякога е до бройка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Дам подкрепям мнението на sasoh при мен с първия ми бас се получи нещо подобно отидох питах казаха ми че имат само един бас(стагг) и взех него.Пак и все още незнаех какво искам.Досега съм нямал никави проблеми с баса нищо че е стагг.

Поздрави

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

с просто око вижда ли са дали е крив гриф, кофти сглобки, разтройващи ключове и тн а иначе имам един френд с китара ама много трудно го намирам се няма време затва питам как точно се разпознава препоръчаите ми няколко марки на който да са спра

Редактирано от mitko 666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

абе виждат се повечето неща с прост поглед , но трябва да се знае какво къде се гледа ... а и да можеш да разпознаеш коеКакТрябваДаИзглежда....

за 1ва китара и аз бих казал, че консултантПродавачите могат да ти помогнат.

в СтЗаг нямам идея кой магазин си струва(а и как е обслужването), нека "колегите" от там да споделят, а ако може някой от там да ти се отзове да метне бърз поглед "за всеки случай" няма да сгрешиш

edit: не вярвам някой китарист-клиент ако има в магазина да ти откаже да метне поглед на китарата на която си се спрял(да се надяваме да я оцени безпристрасно ... а не да каже "щом е под *000 лева не става за нищо")

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киит Ричардс е казал: даите ми 5 минути с която и да е китара, и ще засвири като останалите (не е точен превода но хващате идеята). ако си начинаещ вземи си които и да е стартер пак със кубе и китара и си готов. новак съм така че не може да се разчита много на мнението ми но това е моита философия. успех :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.