Jump to content
Българският форум за музиканти

Akg Perception 200


sporter

Recommended Posts

Намислил съм да си взема микрофон AKG Perception 200 , но незнам какъв пулт ми трябва и какви други работи за него ще са нужни.Разполагам с 500 лева..даже и те са ми много,но все пак кажете какви неща ми трябват,ще го ползвам само за вокали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може кажете определена марка за пулт и другите работи щото съм много на4инаещ и по4ти нищо неразбирам,да не надвишава 500 лева (в тия 500 е вклю4ен и микрофона)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти най-добре обясни какво възнамеряваш да правиш с тая техника, за да може да ти се даде точна информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми искам да си направя у нас нещо като студио...и ще пея рап.Щото до сега записвах на обикновен микрофон с слушалки,но ве4е ми трябва кондензаторен майк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сумата от 500 лв не знам как точно ще си вземеш и AKG Perception 200 и пулт/аудио интерфейс.

 

Но по принцип, след като ще се занимаваш у вас, по-добре се ориентирай към аудио интерфейс със микрофонен вход и фантомно захранване. M-Audio имат достатъчно ниско бюджетни решения за подобни случаи.

И пак казвам, понеже с толкова пари няма да стане, помисли и върху варианта вместо Perception 200 да си вземеш Perception 100, защото разликата е само в суичовете. Освен това имай предвид, че ако смяташ да записваш с кондензаторен микрофон в нетретирано помещение, най-вероятно резултата ще е плачевен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.