Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся добър преподавател по пиано


AlFiA

Recommended Posts

Преподавател начална степен за дете. Надомно или към читалище, но непременно в района ст.Славия-Южен парк. Ориентировъчно това се падат кварталите Иван Вазов, Славия, Хиподрума, Красно Село, Емил Марков.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В читалище Петър Берон има школа по пиано и преподавателката там е готина :)

Читалището се намира до бившия Империал...близо е до Централния вход на Южния парк!

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В читалище Петър Берон има школа по пиано и преподавателката там е готина :happy:

Читалището се намира до бившия Империал...близо е до Централния вход на Южния парк!

:hello:

Здравей :hello:

И благодаря че ми отговори :virtuoz:

 

Бях останала с впечатление че читалище с такова име име на бул.Черни връх на линията на трамвая, на същата линия е и текстилния техникум. Може би се бъркам. Оказа се че адресът му е бул.Витоша 109 :cheers:

 

Обаждах се на тел 9522578 и в разговор стана дума че имат три учителки Неолана /45/ Евелина /45/ и Мая Райкова /50/ Би ли ми подсказал още малко... коя е най-готината? :cheers:

 

 

 

 

 

П.С. и още... че имат балетно студио ми направи добро впечатление. И в други читалища съм чувала за ученичките на Красимира Колдамова, са с добра подготовка и затова правят свои балетни школи.

Редактирано от AlFiA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, адресът е този, на бул. Витоша...!

А тази за която ти говоря е Евелина...аз ходя от време на време при нея, но надомно! По мое наблюдение (а то не е меродавно:) ) има много добър подход към децата и определено е готина...има и на какво да научи :)

 

Дерзай, дано всичко е наред :hello:

Редактирано от Yiwigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мога да ти препоръчам моята преподавателка по пияно ,страшен педагок и много спокоен човек.Преподава ми в университета и направо нямам думи ,само че трябва да я питам да ли дава частни уроци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преподавател начална степен за дете.  Надомно или към читалище, но непременно в района ст.Славия-Южен парк. Ориентировъчно това се падат кварталите Иван Вазов, Славия, Хиподрума, Красно Село, Емил Марков.

Ако имате интерес към jazz, pop, rock, evergreen и много други стилове в областта на jazz и pop музиката бих могъл да Ви помогна лично. Аз съм магистър по jazz и pop piano и композиция на Музикалната Академия с опит и практика. Ще се радвам, ако мога да съм от полза.

 

Мирослав Иванов. Законтакт :

0885 968 428

e- mail: strmusboy@yahoo.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Миро, в момента ли караш магистратура,интересно ми е,тъй като аз съм завършила семестриално преди 2 години(класическия отдел),а в момента свиря за държавен изпит! Та ми е чудно,че немога да се сетя за кой Миро става въпрос!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, в момента ли караш магистратура,интересно ми е,тъй като аз съм завършила семестриално преди 2 години(класическия отдел),а в момента свиря за държавен изпит! Та ми е чудно,че немога да се сетя за кой Миро става въпрос!!! :greenball:

Да, в момента карам магистратура, но не в класическия факултет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП.-А това, че не си в класическия отдел, го разбрах още първия път! :)

Ок, с удоволствие бих помогнал. Когато имаш желание и възможност може да ми пишеш на електронната поща: strmusboy@yahoo.com или на телефон:

0885 968 428

Мирослав.

Ако имаш въпроси с удоволствие ще ти отговоря, моля те пиши ми ги на

e - maila .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преподавател начална степен за дете.  Надомно или към читалище, но непременно в района ст.Славия-Южен парк. Ориентировъчно това се падат кварталите Иван Вазов, Славия, Хиподрума, Красно Село, Емил Марков.

Ако имате интерес към jazz, pop, rock, evergreen и много други стилове в областта на jazz и pop музиката бих могъл да Ви помогна лично. Аз съм магистър по jazz и pop piano и композиция на Музикалната Академия с опит и практика. Ще се радвам, ако мога да съм от полза.

 

Мирослав Иванов. Законтакт :

0885 968 428

e- mail: strmusboy@yahoo.com

Привет Миро,

случайно сега виждам твоето съобщение.

Може би ще бъде полезно за един човек. Ще го попитам и зависи какво смята да прави, все пак това не съм аз да решавам вместо него, иначе веднага бих се заела, но какво казва той ще ти пиша по-нататък...

Предварително за предложението ти огромно Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Мога да ти препоръчам моята преподавателка по пияно ,страшен педагок и много спокоен човек.Преподава ми в университета и направо нямам думи ,само че трябва да я питам да ли дава частни уроци

Аз влязох самоей тъй да погледна

Обаче мноо съм добър в преподаването на тая дисциплина

преподавателка по пияно
:happy::happy: , друг е въпросът, че не искам да преподавам на деца
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.