Jump to content
Българският форум за музиканти

Нуждая се от напътствие...


Recommended Posts

Първо здравейте, туко що се регистрирах, но следя форума от 2-3-4 месеца. Причината поради, която не се присъединих по-рано е че барабаненето ми бе най-вече хоби. Не че сега нещо се е променило, просто искам да ставам все по-добър, защото чувствам че без известен брой уроци просто няма да мога да напредна достатъчно бързо, тъй като нямам собствени барабани и се налага да свиря по репетиционни с мои приятели, които притежават собствени инструменти и напредват наистина бързо. И тъй като свирим така или иначе от дъжд на вятър, а аз имам нужда от упражнения дойде и естествения момент с уроците. Всъщност се каня да тръгна на уроци от поне половин година, но все си намирах оправдание, я изпити, я липса на време, но сега се хванах на бас че до 16-сти ще съм взел първия си урок.

 

И тъй като вие сте най-компетентните хора, до които имам досег реших да ви попитам. Надявам се да не се подразните от темата, защото знам че има и други подобни тук, но ми се иска да имам възможно най-актуалната информация. Вече звъннах на 2 места където отдавна няма такива услуги. Ще направя уточнението, че може да се каже че съм начинаещ, макар да свиря от зимата миналата година и вече съм гледал известен брой видеота на тази тематика, просто чувствам че не правя нещо вярно и искам да видя дали е така и ако е така да го поправя. Що се отнася до пари... иска ми се да не е много скъпо, нещо в порядъка от 7-10 лв, повече на този етап не мога да отделя, предвид че събирам за малко обурудване за репетиционната в която свирим.

 

Благодаря предварително и се радвам че има този форум, наистина много полезна информация има в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-ми пич за уроци тука 6те ти предложат доста, но най-евтиното е 10лв

2- пищи на кирилица за6тото така е прието-казвам ти го от сега за6тото да напишеш и една дума на латиница винаги някой ще ти направи забележка.

3-ДОБРЕ ДОШЪЛ :band1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей пич :band1: ще гледам да измисля нещо по въпроса с твоите уроци...но наистина е важно да попаднеш на човек който не само е добър свирач а и има нещо в главата....важно е.... ще пробвам да измисля нещо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но наистина е важно да попаднеш на човек който не само е добър свирач а и има нещо в главата....важно е....

 

и да има добро сърце :inlove: :band1::band1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрите преподаватели взимат от15нагоре,но за такова нещо не си жали парите .Но ако ти свидят парите,отиди в воения клуб при Ани Гитева,много добър педагок и таксата е символична.Много добри барабанисти е обучавала,но недей много да се задържаш при нея ,ходи една година докато изучиш систематичния курс за малък барабан .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но наистина е важно да попаднеш на човек който не само е добър свирач а и има нещо в главата....важно е....

 

и да има добро сърце :inlove: :band1::band1:

Е ся...ти направо ме ебаваш...

Говоря съвсем сериозно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както постоянно си твърдя тук във форума - Препоръчвам ти Ц.Георгиев - Да,пристрастен съм,но какво от това :ph34r: Прекрасен педагог,определено човека,който ти е необходим,след като не си ходил на уроци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ще може ли да ми дадеш някакви координати на въпросния г-н Георгиев?

 

А това за Военния клуб ще го проверя също, благодаря още веднъж.

 

П.С. Започвам да се съмнявам дали ще успея до неделя да съм взел първия си урок :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както постоянно си твърдя тук във форума - Препоръчвам ти Ц.Георгиев - Да,пристрастен съм,но какво от това :greenball: Прекрасен педагог,определено човека,който ти е необходим,след като не си ходил на уроци

Абсолютно и аз щях да му предложа ,ама нещо не му се дават повече от 10лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то дето са 10,там са и 15,а и определено това ще са едни от най-разумно похарчените 15лв. в живота му :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

So be it :greenball:

 

Ще говоря за допълнително финансиране от страна на родителското тяло, а където трябва ще додавам сам (макар да исках сам да си ги плащам). Щом го препоръчват хора, за които впечатлението ми е че разбират за какво иде реч, значи всичко засега е наред, искаше ми се тази вечер да му се обадя, но вече е твърде късно - утре ще се опитам да вляза във връзка и ще пиша какво е станало.

 

 

Благодаря за помощта. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма за какво приятел :) затова е форума :)

Звънкай на Цецо - гарантирам,че няма да съжаляваш,а пък ако не си доволен - аз ще ти върна парите ;)

 

 

 

 

(баси и рекламата му направих на Цецо :) , ама така е - днес ме черпи чай :greenball: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то дето са 10,там са и 15,а и определено това ще са едни от най-разумно похарчените 15лв. в живота му :greenball:

Дори и 20 да взима ,пак не трябва да се чуди.Днес като бях на лекции,преди мен беше Деси,направо ми скри шапката.Това момиче от две години ходи при Цецо ,направо си е станала барабанистка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от най-хубавите качества,които съм открил в Цецо е,че по невероятен начин те стимулира да работиш върху себе си :greenball:

 

 

(айде стига сме го хвалили,че ще си помислят,че ни плаща :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.