Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Forever


Recommended Posts

Добър ден и здравей на форума :D Малко късно,но реших и аз да се представя.

 

1)nickname: Rock Forever

 

2)Възраст: 20 вече

 

3)Образование: Студент в Бристол, специалност Фармакология с година в индустрията (ако успея да се набутам там де :P )

 

4)Вашият инструмент/и: Свиря на китара,но обичам барабаните и пианото. Някой ден ще ги науча клавишите,че ми е интересно!

 

5)Предпочитан музикален стил: Разнообразен от блус до метъл,напоследък прослушах активно Хамърфал и Ози

 

6)Вашият вдъхновител: Дийп Пърпъл

Парчето,което ме вкара в правия път беше Чайлд ин тайм. Тук е момента да благодаря на тати,че ме ограмоти :)

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Групи няколко,повечето неуспешни и приключили в зародиш. "Проекти" музикални само около даскалото и разни училищни концерти,но нямам с какво толкова да се похваля. Най-успешният ми концерт за мен беше 2007 където свирих 4 песни и за първи път прозвуча на сцената Флойд-Another Brick in the Wall. Горд съм,че пробвахме да го направим близко с оригинала и не позволихме да прозвучи кофти файла на даскала,транспонирал песента с n на брой тонове в горния регистър :)

Най-успешната ми група се казва Еспер и сега момчетата ще свирят с БТР на един благотворителен концерт (може да излезне нещо във подходящия раздел скоро). Напуснах ги миналата година,понеже изхвърчах към английско и няма как. Желаем им успехи!

Сега съм сам и си свирукам като не уча.

 

8)Странични интереси: Формула 1,Спорт,Фармакология :D Наскоро смятам да пропиша отново,ама ще видим

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Изклюително ми е приятно да участвам във форума и имам възможността да контактувам с хора като вас. Стремя се да не спамя,но ако има нещо модераторите да не ме жалят. :)

 

Благодаря на всички и пълзотворен ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Като за първо парче и на мен ми харесва,но сега момчетата го подобряват. Идеи много възможности нямам още. Те сега набират скорост,та не ги отписвай с минало време :)

 

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.