Jump to content
Българският форум за музиканти

леки недоразумения


AccesS

Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:band1: само дето нито Таржа е боволица, нито пък колежката вокалистка на група АccesS прилича на нея по нещо освен прекрасният глас :band1:

 

Соня : 000175829.jpg

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

ее браво браво , това си заслужава да се чуе . имаш талант за бирибаните определено,пък а и групата ме кефи как обажда ;);) ейде много успехи занапред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Радвам се ,че си имаме момиченце в иначе грубият бранш ;)

ти па,бате,се изказа и ти с 3 месеца закъснение,кефиш ме:):):)

 

май дълго си обмислял мнението си;):unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто толкова гънки е събрал мозъкът ми ,че докато сивото вещество обиколи из цялото трасе ,което е дълго почти колкото рали париж дакар ама почти .много обаче не е достатъчна да погледна кога е постнато всичкото това нещо. :) Това е ,защото съм як като бик и почти......... :unsure:

Аре ,че трябва да си правя упражненията с двойния педал ,че кака Галя е яко напред в това отношение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Абе аз след 4 месеца да питам нещо :happy: След като Галя не е изобщо барабанистка и всичко е било като совите, които не са това, което са :happy: ...така де кой ги е записвал тези солца на барабанките, щото са си доста якички :think: :think: :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми последно май се оказа, че не била :happy: то можеш ли разбра де...ама тва са рисковете на уеб обществата :P

дано не се окаже, че тя е той ама...съмнявам се чак до там :happy:

 

 

айде ся да видим откъде дойде клюката......и до къде ще стигне :read:

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така не била??? Тва нещо не го вярвам... Са друг е въпроса, че преди 2 години в един форум се чатехме с няква дива шредърка, пък е са преди 1-2 месеца си призна, че е мъж ХАХАХАХАХ

 

P.S. ма пак си е шредър де :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.