Jump to content
Българският форум за музиканти

па-800 инфо


Recommended Posts

колеги имам па-800 от доста време и на скоро си пуснах вокалиста но незнам как се правят програмите на него и дали вообще върши работа като професионалните вокалисти.ако някой има програми направени за него ще съм много благодарен да ми ги пусне, програмите се намират в папката глобал,всички програми са на 1 файл.пише vok. меила ми е ivanchumerov.db@abv.bg ще съм много благодарен на всички които ми помогнат защото няма кой да ми изпее една терца.голям оркестър никой не пее.благодаря предварително на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе като качество...ще те усетят че не са живи вокали. Иначе аз съм сядал за 5 минути по този повод на един приятел на Ра800 и го настроих. Не е кой знае каква философия. По-добре си ги прави сам на свой вкус, защото вокалиста има нива на бек вокалите едновременно с това и ефект процесора на TC Helicon и се съмнявам да ти хареса чужд сет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
колеги имам па-800 от доста време и на скоро си пуснах вокалиста но незнам как се правят програмите на него и дали вообще върши работа като професионалните вокалисти.ако някой има програми направени за него ще съм много благодарен да ми ги пусне, програмите се намират в папката глобал,всички програми са на 1 файл.пише vok. меила ми е ivanchumerov.db@abv.bg ще съм много благодарен на всички които ми помогнат защото няма кой да ми изпее една терца.голям оркестър никой не пее.благодаря предварително на всички.

 

 

Колега воколиста си има всички вокали.Просто трябва да се отворят и разгледат.Може да добавиш малко efex,иначе имаш всички терци,октавери и всевъзможни работи.Освен всичко казано, можеш да си настроиваш вокалиста ръчно през бутона GLFBDL.После избираш опцията VOISE PROCESOR PRESET.От тук нататък избираи и настроиваи пожелание! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.