Jump to content
Българският форум за музиканти

Marty Friedman


BlueZone

Recommended Posts

Много приятен видеоурок на Marty Friedman от доброто старо минало можете да си дръпнете оттук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо това го имам от доста отдавна и е един от най-ценните и полезни уроци, които съм виждал!!!! Marty Friedman и Jason Becker са ми едни от любимите китаристи като стил!

 

Единственото, което не ме кефи е че свири с някаква чиста бленда и се замазва малко :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велика работа е Марти. И все по як става, честно казано. Последния албум бая ми е влезъл под кожата :( А и урока як, бе евалата :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то хубаво сте пуснали урока!ма има хора като мен които от международните сайтове теглят........мека казано бавно!!! :(Няма ли го на някой БГ сайт!?

Редактирано от Old_shetarhand
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това онзи урок в който накрая казва "If you can't play blues, that means that you can't play anything at all" или нещо такова.. Щото ако е той горещо го препоръчвам на всички!!! Няма излишно фукане, всичко е целенасочено и дава резултат!

 

Едит: Току що видях, че урока е различен, a за тези който са жадни за още, другия му урок се казва Marty Friedman - Melodic Control

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви питам колко му е времетраенето на този урок,защото при мен са 7 минути.А като тръгнах да го зареждам пишеше ,че е 511 МВ,заредиха се 70 МВ и ми показа,че се е заредило цялото :rolleyes:

иначе това,което изгледах е доста полезно :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви питам колко му е времетраенето на този урок,защото при мен са 7 минути.А като тръгнах да го зареждам пишеше ,че е 511 МВ,заредиха се 70 МВ и ми показа,че се е заредило цялото :rolleyes:

иначе това,което изгледах е доста полезно :guitar:

51min15sec

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм.....ясно...мерси :rolleyes: !

защото 7 минути определено не са достатъчни за такъв видеоурок

ако теглиш с вградения даунлоуд мениджър през интернет експлорер ако ти спре интернета,или ти се забави той сам ще се затвори.заради това е станало така.пробвай с флаш гет.с него такива проблеми няма да има.то го държи докато не се изтегли.спираш,паузираш,изключваш компютъра-даунлоуда си стой там готов да започне да се сваля отново когато му заповядаш :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам около 7 гиги с дивекси, мпг-та и др.

Включват Зак Уайлд, Алберт Лий, Стив Морз, Би Би Кинг, Сатраяни, Гилбърт, тия 2-та на фридман и пр. Някой ако иска да прати ЛП.

Нищо не ща в замяна (само дисковете).

Аз само се депресирам като ги гледам... Един вид ми преебават самочувствието.

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.