Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom 707 Ii ?


flipknotic

Recommended Posts

Имам процесор Zoom 707 II и... искам да се консултирам.. дали е възможно да искарам някакъв мощен звук от тая машинка(за дистър става дума) :D минах през всички бленди ама нещо не мога да открия моита... :D heeeeeelp :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз си купих един втора ръка от Вальо (Ювиги, Балканджи) и съм много, ама много, много, много, много доволен :blink: Като не те кефи някоя определена бленда направи си сам, но не забравяй, ако искаш хубав звук, задължително ти трябва ДОБРО кубе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дарк , пробвах много бленди ,но нали ти казвам все немога да направя тва дето искам..правих бленди, доста избор има да .. но все нещо ми куца...или е много тежка или е много слаба ... ако можеш дай няква идея ..ти кви бленди предпочиташ ,и как си ги напраил може да ми хареса някоя.. кубето ми е кубето ми е Behringer V-tone 110...ако може ,няколко думи и за него?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имиах такава животинка деиствително е доста трудно да се издокара сносен звук не не е невъзможно

значи изключи сички ефекти, пусни HP DST сложи геин-а на 28(аз така го държах) нагласи си тона после си поиграи малко с ЕКю-то, ако сметнеш за нужно може и да включиш някаф кабинет, аз лично не ги ползвах...и така...

друг вариант е да редактираш някоя от готовите бленди или да викнеш някои който има същия да ти го нагласи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично предпочитам следните бленди: MT 7th, GARYBD, MTZone

 

Между другото звука зависи и от китарката, например веднъж вързахме една китара с някви по-кофти адаптери и звука беше меко казано гаден...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mt 7th и mtzone са деиствителни наи добрите металски бленди от заводските, но ако го разбазикаш можеш да докараш къде къде по сносен звук :P така че връткаи смело копчетата :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам да експериментирам с блендите ,обаче в крайна сметка се спрях на

д-феел ,като начало и от нея преработвам...искам някав по стегнат звук ,за тва тръгвам от нея.. китарата ми е Fender showmaster...не съм променял нищо по нея .. Alexi_Laiho твоя вариант се получи добре ,дори доста ,мерси..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам да експериментирам с блендите ,обаче в крайна сметка се спрях на

д-феел ,като начало и от нея преработвам...искам някав по стегнат звук ,за тва тръгвам от нея.. китарата ми е Fender showmaster...не съм променял нищо по нея .. Alexi_Laiho твоя вариант се получи добре ,дори доста ,мерси..

супер!!!

радвам се че помогнах :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zoom 707 Ii ?, преебал ли съм се?

ама тва чудо още ли е по магазините? както казва един уважаем колега 'беше нещо като хит, но времената са други'

 

не само си се преебал а си се наебал просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите аз съм тоя пич със Зума, още не се бях регнал и за това писах от името на басиста на бандата...

Така са по темата :) еми зех го за 300 кинта маи преди 1 година... трябваше ми дистър и направо така на първата оферта се хвърлих малко глупавичко ама... тогава кои да мисли :) Мн ли е зле работата?

Даите ми някво предложение... с какво да го сменя, въпреки че свира вече година и нещо съм мн куц в техническо отношение въобще незнам към какво да се насоча, то като че ли процесора си върши работата ама просто слушах една банда наскоро и просто тяхната машинариика вадеше доста по добър звук...

Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми пич, ако ти трябва само дист, може да си вземеш някакво камионче. 100% ще вади яка жица. Boss Metal Zone примерно е утвърден в бранша :) Иначе твоя процесор също не е лош, просто винаги има и по-добро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми зех го за 300 кинта маи преди 1 година...

Не, че нещо ама аз го взех за 270 когато беше ХИТ- мисля, че преди около 3 години.... яко са те метнали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са и да съжалявам маи нищо няма да се промени...

За камиончетата ми казаха че искат яки кубенца а моито маи не е такова :) за съжаление :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе поиграи си още някои месец с тази играчка и ако още неможеш да докараш звука който на Теб ти харесва тогава мисли да го сменяш, не е чак толкова лош процесора щом го ръгаш в кубе...така че не прибързваи :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.