Jump to content
Българският форум за музиканти

Юлиан Борисов-sad But True


Recommended Posts

Не ме разбирай погрешно! Аз нямам за цел да се изявя като някакъв капацитет, още повече пред талантливи хора, които показват какво могат. Достатъчно са "разбирачите", които много ги бива в критиките относно хора, които показват свои неща, а самите "разбирачи" не смеят да покажат те какво могат(може би да не откажат всички останали от свиренето, но едва ли). Та мисълта ми е, че малко ме дразнят гръмки мнения отправени към велики, световно известни групи, за които работят едни от светилата в звукозаписната и тонрежисьорската дейност(бахти как звучи :D ). И за това се захванах. Иначе момчето много яко си свири! Относно Burn - много добро! Барабаните - какво за тях? Естествено, че си личи, че са писани - лошо няма. Алтовете много ми кънтят и избиват малко. Панорамата на фуса би ми звучала по-добре леко в ляво. Имам забележки и относно касата. Но всичко това е субективно. И това си е мое мнение - не ангажирам никой с него. Аз определено не бих се справил по-добре. Просто ти ме попита какво мисля и аз ти отговарям. Забележки винаги могат да се правят, но пак казвам - това е субективно. На мен ми харесва и Sad but True и Burn. Прекланям се пред таланта на човека, който ги е правил.

Няма нужда да ме признаваш за най-добър в нещо, защото съм доста далеч от най-добър в каквото и да било.

Редактирано от Sandman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Както си се ровех и видях, че темата все още седи, викам да я Ъп-на ... :mellow: Ще се радвам на още мнения :mellow: Микса не е добър, но се разбира за ко иде реч ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, аз, всичко съм аз! One man band! Благодаря ти! :mellow: :mellow:

Редактирано от Ulian_Borisov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.