Jump to content
Българският форум за музиканти

Юлиан Борисов-sad But True


Recommended Posts

Ти както си ги подкарал ще им изкараш половината творчество на един дъх :)

Отново е много добре :thx:

Само на припева може би това със синта, вместо с китара не ми хареса, но пък от друга страна според мен е много добре че вкарваш различен елемент не гониш 1:1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, честно казано и много други неща съм променил, на момента преди основното соло има промяна, малко в текста накрая .., но просто така ми харесва повече :) ! Иначе си прав, да... да не кажа голяма дума, но няма песен на Металика, дето да не я знам от - до ... ;)

 

Отдавна не се бях захващал да правя кавъри, сега просто така ми дойде ...

 

Радвам се, че става за нещо! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво баце , много готин кавър се е получило. Наистина санта малко променя звученето на припева , но пък се е получило много интересно . :recourse::):godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи, вокала ме кефи повече от истинския(металика) , ако и микса ти беше малко отворен, ама нали бързаш да го постнеш да се кефим :hysterical:

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Както каза сам, бързам ли бързам, ето днес намерих повечко време и взех та записах и One, а нещо съм болен, та ще записвам гласа някога като се пооправя, още утре ще постна инструментала, за да не изоставам! :thumbup::lol:

Редактирано от Ulian_Borisov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав, баса вече си го свиря аз, то ако имах и дръм кит, щях и барабаните да си свиря, ама шанс ... :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее с Друм кит, ще ти трябва помещение микрофони пулт после сериозен мастеринг :punk_guitar: компресори и други магий, Адиктива е добър, но има и по-добри Superior например... Айде време за реклама :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
...като за Металика стават...
Това ако ми го дефинираш какво иде да рече, много ще се радвам! Ако имаш предвид, че барабаните на Metallica не са претенциозни от към саунд, бих те посъветвал да си направиш едно упражненийце. До колкото помня ти беше пуснал тема с твой кавър на Enter sandman. Упражнението е следното: Пусни си оригинала на въпросната песен усили хубаво колоните и се заслушай в момента, в който влизат барабаните. След това се опитай да повториш този саунд, използвайки каквото ти дойде на ум - VST, истински барабани, каквито си искаш микрофони - каквото ти душа иска. Ако го направиш така, че да няма разлика с оригинала, до края на живота си ще разправям за теб навсякъде колко велик си! Нищо лично и не се засягай!

 

Иначе по темата: Много добре свириш! Саунда няма да коментирам, защото едва ли целта ти е била да звучи едно към едно, но свиренето определено ти се отдава(има някои правописни грешки, ама пък може нарочно да си ги вмъкнал)! Впечатленията не са ми само от този кавър. Продължавай в същия дух. Металика са добра школа за всеки китарист!

Един колега(фен на Металика) по-горе спомена Dyer's Eve - и на мен би ми било интересно да я чуя. Също и Disposable Heroes би ме зарадвала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя, как съм го написал това като за Металика стават... Чуй ако имаш време Burn и там, ако имаш нещо да кажеш за барабаните ще те призная, че си най-великия коментатоР :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.