Jump to content
Българският форум за музиканти

какво кубе да си купя за


SlipFly

Recommended Posts

Fender fm-15

Behringer някой малък :headbang:

или нещо малко по мощно (с 10" говорител примерно) ама втора ръка. Другото е някфо маршалче малко, ПИВИ Рейдж-15. Има ги сякфи и вършат горе долу еднаква работа :)...според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ми за от рок нагоре знам че има някаква разлика :headbang: за маршал знам че са добри за такива работи другите само сам ги чувал малко инфо плс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за рок 'нагоре' няма да ти свършат работа. ше трябва да ръгнеш едно камйонче отпред и ше стана

иначе сичките които изброи колегата са една и съща работа. все3 са ташак така че което да вземеш ще ти върши работа

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да ...тва исках да кажа :) за тия размери кубета няма да намериш голяма разлика. И във фактор има малки рандалчета :) уж метълски са водят ама не знам ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми най-добре ако искаш коравичък звук е да си вземеш някакво от тия малките пивита примерно и някакъв дист от рода на дигитеч дет метъл или метал мастер

може и метал зон ама ше ти трябва компресор.........навлизаме надълбоко тук

 

и лариос да си земеш ако си намериш як дист нямаш проб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) ok 10x

 

За начало ще си взема само кубе щото не сам много богат ..

досега свирех на гиутар рига но почна да ми звучи доста компутарен звука който докарвам с него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SlipFly за 250лв можеш да вземеш едно кубе BrandX X-25R не е нещо усобено но върши работа за повече инфо http://www.brandxamps.com/ 25 вата е продава се в магазина в филхармонията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз за 100лв си взех перфектния 15W усилвател 2ра ръка... Имаше си и овърдрайв и ривърб, и досега си го ползвам и съм много доволен... 250лв са повече от достатъчно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно бих ти препоръчал да си вземеш нещо втора ръка, но в случай че не ти изпадне хубава оферта бих ти дал следния съвет:

 

Peavey Rage 158 + някакъв dist (Metal Zone, Death Metal или класиката в жанра DS-1 ако ще свириш по леки неща) :)

 

Лично съм го ползвал т'ва кубе и свърши отлично работата си... Ако си в малка стая, и го надъниш на макс до него почти не се седи, чистия канал е супер за ценовия му клас, 3 лентов еквалайзер... абе пробвай го :)

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички много ми помогнахте...общо взето май се надахах за ПИВИ и преди са ми казвали че стават ..айде след ден два почвам да тарся из магазините вече и после яко :guitar: :guitar: :guitar: :blink::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.