Jump to content
Българският форум за музиканти

за Sabian


Recommended Posts

тази вечер преди концерта на Стар Академи във варна , отскочих до магазина на Левито във варна и си тръгнах с 20" Sabian HH Medium Heavy ride , чинела си го бях харесала още от миналата седмица и сега нямаше начин да му се размине. цената му е много тънка 250лв а чинела е изключително запзен , само надписите не си чичат много но иначе си личи че е пазен, направо си умирам от щастие нямам търпение утре да го пробвам, много як чинел много як, samo Sabian наистина правят най яките чинелки

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и честито въпреки че не съм фен на Sabian това е един от чинелите им които са на ниво.

 

P.S.Къде да подам документи за осиновяване от родителите ти явно хобито им е да те оборудват :ph34r::);)

Редактирано от darmonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гале, честито и от мене!!! :) Знам как се радваш, защото преди десетина дни си взех 20" райд Paiste 2002. Има и други фирмички, които правят тенекйки... :)

Важното е да се свири с кеф и с това, което ти е на сърцето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом Уекъл вече свири на Sabian

 

верно ли бе?издигна ми се още повече в очите(ако тва е възможно де)...тва сигурно инфо ли е?аз последно кат го гледах беше със мешан сет от sabian и zildjian...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости говориш, струва ми се. :)

 

Уекъл от сума ти време е със Сабиан, серията HHX Evolution е създадена съвместно с него, а това беше преди доста време. Колегата HHX като собственик може да потвърди. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече няколко дни имам възможност макар и за кратко да си посвиря на чинела, многу е приятен, спор няма, с ясна атака и отсечен пинг звук, перфектно се връзва в картината на фона на останалите ми чинели с изключение на боклучавият ми фус, сега цел е намирането на сходен по звук фус (по препоръка на YtseJam), купуването на не много скъпи микрофони и миксер и мисля да си потърся нова група..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.