Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам въпрос за Sound Blaster X-fi Xtreme външна звукова карта


same

Recommended Posts

Така значи аз се замимавам със музика и по конкретно правя хип-хоп инструментали. Търесх си някакъв по обикновен клавир като за начало с повечко звуци в него и един музикант ми предложи да си купя един миди контролер и отделно звукова карта Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme като ми каза че в нея имало наистина много звуци kicks drums hi-hats и др искам да попитам преди да взема решение защото никаде не видях в описанията и за тея звуци много се надявам на отговор :thumbs_up:

 

Това m-audio-keystation_49e.jpg + това ЦЪК

Редактирано от same
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звуковата карта е прилична, но относно звуците си взимаш да речем Fruity loops и там хиляди семпли на звуци може да изтеглиш от нета и то хубави и безплатни.За хип хоп не

ти трябва кой знае какво обурудване. В смисъл, че едва ли ще ти се налага да записваш живи китари или саксофони или тем подобни въпреки че не е изключено :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звуковата карта е прилична, но относно звуците си взимаш да речем Fruity loops и там хиляди семпли на звуци може да изтеглиш от нета и то хубави и безплатни.За хип хоп не

ти трябва кой знае какво обурудване. В смисъл, че едва ли ще ти се налага да записваш живи китари или саксофони или тем подобни въпреки че не е изключено ;)

Ами аз си имам Fruity loops на нея работя но там няма много голям избор а за тази карта дето съм я пуснал ми казаха че в нея имало такива звуци аз това исках да разбера иначе не ми трябва клавирът се свързвал в нея и свирел чрез зьвуците в нея просто ако знаете дали това е така - дали има семпли в нея да кажете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fruity loops и там хиляди семпли на звуци може да изтеглиш от нета и то хубави и безплатни

 

Май това е ключовото което трябва да знаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fruity loops и там хиляди семпли на звуци може да изтеглиш от нета и то хубави и безплатни

 

Май това е ключовото което трябва да знаеш

Знам бе хора че мога аз съм теглил но повечето са loops все пак искам да знам има ли звуци в тази звукова карта тва питам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах и характеристиките на картата и никъде не пише, че има семпли нея. Доколкото знам обаче всяка звукова карта си поддържа стандартните general midi, даже и тези за 10 лева, но звучат гадно. Докато при тази карта, все пак е полупрофесионална и със сигурност ще има хубави звуци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах и характеристиките на картата и никъде не пише, че има семпли нея. Доколкото знам обаче всяка звукова карта си поддържа стандартните general midi, даже и тези за 10 лева, но звучат гадно. Докато при тази карта, все пак е полупрофесионална и със сигурност ще има хубави звуци

:thx: исках да посабера малко инфо преди да копуам щото човекът който ми каза за тая схема с м аудио + Sound Blaster не го познавам и исках да се уверя аз имах и други отговори по други форуми така че наистина благодаря за добрия отзив :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.