Jump to content
Българският форум за музиканти

Страшно барабанче


Recommended Posts

Днес минах оттам и някой беше оставил тази красота за продаване:

 

pearl_m712se.jpg

 

Колкото и да не си падам по тази марка, барабанчето е убийствено, влюбих се от пръв поглед. Размерите са 12" х 7", дървото е клен, звукът е страшно чист и в същото време богат, никакво дразнещо дрънчене, кънтене и т.н. Цветът е страшно дълбок и красив също. Ужким е използвано, обаче е като ново, по резонансната кожа няма и един отпечатък от пръст, явно е пазено. Проблемът е само в 600те кинта, които са му обявили като цена. В хамерика се обажда на 330-350 долара, така че като за Европа цената не е надута, но все пак си е скъпичко за нашите стандарти.

 

Ако имах кинтите обаче, щях да го отнеса. Но ако някой има възможността и желанието, изобщо няма да сбърка. Страшно як е тоя снеър. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах това барабанче и като го видях найстина и аз се влюбих.Несъм го оглеждал много ама го ударих два пъти и просто немам думи .А и 12 '' ,а на мен точно такова ми трябва .Ама няма скоро да си проймам скоро такова ,защото както знаете си събирам за кардан :lol: .Но найстина барабанчето е УБИЕЦ :twisted: :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам обединение в джамбазка група с цел принудително отнемане на барабанчето, след което задружно поделяне по график :twisted:

 

 

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B_E_A_UTYfull,ама и аз предпочитам да е 14,без да робувам на баснята за киселото грозде:metalist:А и парите бих ги извадил-когато работи човек не е чак такъв зор:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз работя професия "музикант":metalist:сети се колко пари имам(па и отскоро-озвучител,мани,мани)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше 13ка и ако не беше Пърл, щях да го отнеса веднага, кинти се намират. Но просто ми направи впечатление, че вади много добър звук и затова пуснах тема за него, дано някой друг от нас го отнесе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.