Jump to content
Българският форум за музиканти

The Caravan


Recommended Posts

Тези, които са запознати с музиката, която правя, знаят, че основно съм се съсредоточил върху симфоничните композициi. Но ето, че този път реших да направя нещо - ей така за разнообразие и за забавление - което досега не бях правил - парче със силно изразен близкоизточен етно елемент. :cheers2: Дудук, саз, етно стрингс... абе мазна чалга, ако питате мен. ) Доскоро ако някой ми беше казал, че ще направя подобна композиция, щях да му се изсмея в лицето, но ето как се променят нещата...

 

 

Който има три минути за губене, може да чуе резултата тук ---> THE CARAVAN

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е първото от твоите, което, така да се каже ме грабна. Ако намекваш, че съм мазен чалгар... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, не, ама аз кат чуя дудуци, мудуци и тем подобни маанета и ми се повдига. А обикновено така става кат слушам чалга ;)

А най-интересното е, че любимата ми музика е метъла. Метълист съм от почти 25 години, ама глей кви маанета прая. Е, добре де - етно, аре от мен да мине :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изслушах цялото парче и не ми прилоша :music:

обаче си представях една туркиня-кючекчийка как върти дупе пред очите ми, а аз пуша наргиле в този момент и всичко това в задимен турски вертеп:cheers2:

за стила си парчето е много добро, даже бих казал СУПЕР :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изслушах цялото парче и не ми прилоша :)

обаче си представях една туркиня-кючекчийка как върти дупе пред очите ми, а аз пуша наргиле в този момент и всичко това в задимен турски вертеп:music336:

за стила си парчето е много добро, даже бих казал СУПЕР :thumbs_up:

 

 

Ей, браво! Имаш добро въображение. Можеше да е по-зле - да си представиш, че си в турската баня и някакъв гол, дебел и космат тучин върти гибек! :blink::hysterical:

Идеята беше да си представят слушателите един керван, който се движи бавно нейде из пустинята. Ама честно казано, твоята версия по ми харесва. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми допадна още повече от предното ти творение..може би защото ориенталския стил ме трогва .Фантазията и опита са ти в изобилие.Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.