Jump to content
Българският форум за музиканти

Струва ли си


billymilano

Recommended Posts

позволявам си да "възбудя" темата... китарата вече е факт - Ibanez RG370DX. Сега ще се радвам да получа някакви съвети относно кубе, ефекти (поцесор?)... значи бюджета е скромен, но както споменах по-горе - това ми е за хоби, фън или както искате го наречете... (просто тази година на стадион Васил Левски не останаха дати за концертна дейност :cheers2: а с Мадоноа и Депеш не ми се свири колкото и да ме канят ). Сериозно обаче ще ви помоля, ако ми обръщане внимание да имате предвид, че се занимавате с лаик, но с желание. Благодаря на всички!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завчера гледах едно малко кубе (Роланд май) в xxxx. С дистер и разни други ефекти. Доста добър звук вадеше - за сравнение един Вокс, дето гледах на друго място ми звучеше доста мърляво.

Беше около 220 кинта - с процесор обаче, не с лампа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, там откъдето си взех китарката (Икономов) чух някакви воксове, но нещо не ми харесаха особено много... всъщност пичовете ми направиха лоша услуга, защото потествахме китарите на някакъв лампов Маршъл и после всичко ми се струваше гадно... ама 1800 лева за кубе... не че не бих дал, но просто за моите (никакви) музикални възможности не си струва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се дават в Дайнакорд има "Блек Харт" лампови - 5 ватовия е към 360 кинта и сваля мазилка... :curse:

Поне имаше преди време...

И, да, не исках да казвам къде съм слушал Вокс-а :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ето това гледах в xxxx.... http://www.roland.com/products/en/CUBE-20X/demos.html хареса ми как звучи повече от някаквите там "фендери"... въпросът е: струва ли си 330-те левчета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, успех с намирането на китарата! Извинявам се за офтопика, но някой знае ли има ли Bc Rich в Бургас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, успех с намирането на китарата! Извинявам се за офтопика, но някой знае ли има ли Bc Rich в Бургас?

 

ами по принцип, аз както стана ясно тази не я намерих... а в Бургас вероятно има някъде... но така и не разбрах кой е официален вносител. Тук в София има няколко магазина, в които има няколко модела - 3-4 (уорлок, уорбийст и В), а поръчки стават от някакви каталози... мътна работа. За тази, която исках да взема аз ми искаха капаро и аз ги пратих в града на тепетата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ето това гледах в xxxx.... http://www.roland.com/products/en/CUBE-20X/demos.html хареса ми как звучи повече от някаквите там "фендери"... въпросът е: струва ли си 330-те левчета?

 

Хм, много прилича на модела дето аз пробвах, ама оня беше 218 лева. Всъщност, този е 20 вата, май по - малкия беше 12 или 10. Не помня. За 360 гледах лампа Блек Харт в Дайнакорд на Искърско шосе/Брюксел, що не провериш и там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.