Jump to content
Българският форум за музиканти

чушкопек


Recommended Posts

вчера вечерта както пекох чушки до 3 през нощта ми стана интересно ако бях чушка как щях да се чувствам когато ме наврат в чушкопека

 

преди 1-вата минута е когато си седи при другите чушки и се готви да пукне

 

след 1-вата е когато я навират

мале много съм тъп :happy:

 

http://4545.hit.bg/90.mp3

 

и на Гмаил я има

 

критикувайте на воля :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е. Само че думата чушкопек предполага бърсане на пот от морно чело и схванат кръст от цял ден клечане на балкона, а песничката е много сериозна такава една, почти драматична. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, забравете за чушкопека :happy: не се връзва с пейзажа

ама аз като ги пека се опъвам ан шезлонга с 2 двулитрови бири до мене :bravo::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яяяяяяяя тва е много добро бе чавдаре. доста добре изсвирено, само не ме кефят шумовете между откосите при влизането на китарата с дист - нарочно ли си ги пуснал да минат или те е мързяло да го пресвириш ?

 

иначе евала - много е готино тва. трябва и по-дълго да го направиш и със соло :angry:

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"квинтесенция на борбата за живот на онеправданите и потиснати есенни чушки"

 

 

просълзих се... :) никога повече няма да гледам на печените чушки по същия начин-погледна ли ги ще си представям как с ужасни вопли се пукат в чушкопека....

 

 

иначе да ти е честито микрофончето...касата ми вече опустя без него...ама със здраве да си го ползваш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря че отделихте време да чуете.

Пешо, благодаря за хубавите думи. ами не че ме домързя да ги махна ама викам така е по-естествено ;) (демек домързя ме)

 

Katsko - и аз приодбих вече това странно носталгично чувство. но това няма да ми попречи да си ги правя на салата де :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.