Jump to content
Българският форум за музиканти

Джолийн


Kelly

Recommended Posts

Ами............... Джоланка?  :P

ще ти кажа една Джоланка на тебе!!? :killyou: :P

не може ли само Джо или Джоли или нещо такова,какви са тия джолани,пържоли,бон-филета :):)

а защо не джон,джони,джонка,джон силвър :) шегувам се :) джо не е ли малко....мъжко?джоли май е по-добре :hello:

hey Joe?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

и btw някой може ли да ми каже някоя хубава програма за звукозапис,с която да мога да записвам по-дълги песни ! :lol:

виж в софтуер раздела има разните Cubase и тем подобни + доста обяснения имаше как да извлечем макс качество :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мани ти свирене.....CUBASE......!!

обесни ми кво е тва Джолиийн?от де аджеба иде туй?!? :P ей тва ми е интересно!!!!

и малко офтопик! - Нашата обща приятелка каза да си покажела снимки от 1-2 ри клас!!каза, че това са били снимки който са интересни :P !!и трябвало да се видят :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам за кой път вече обеснявам за ника си.......идва от една песен на the White Stripes - Jolene ......много хубава песен

хареса ми името и така..........иначе другото ми любимо име е Angie(от Rolling Stones естествено :) )

 

А колкото до снимките от 1,2 клас - за какво да ги поствам :) снимки като снимки :lol: по-скоро някои като съм била на 4-5 годинки :ph34r:

ама всъщност това не е форум за снимки от 1ви клас,а за музиканти все пак :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от Мечо :hello:

и аз слушах много пънк...сега по-рядко. The Clash, Toy Dolls, Iggy Pop, Stranglers, Damned, Pekinska Patka ... :) голяма веселба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Пак направих разни записчета,на които аз свиря и смятам ,че определено са по-добри от предишните :)

поне малко ;) :guitar:

който иска да ги чуе ......особено Espionage е доста здраво парче :P :guitar: поне мен си ме кефи

 

Stairway to heaven solo (ама не е цялото ;) )

Espionage

малко импровизацийка

 

пратих ги и на Г-мейла :)

Редактирано от Jolene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Пак направих разни записчета,на които аз свиря и смятам ,че определено са по-добри от предишните :D

поне малко :P :guitar:

който иска да ги чуе ......особено Espionage е доста здраво парче :D :guitar: поне мен си ме кефи

 

Stairway to heaven solo (ама не е цялото :D )

Espionage

малко импровизацийка

 

пратих ги и на Г-мейла :)

:):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.