Jump to content
Българският форум за музиканти

Spanish Guitar


Kmeto

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже от каде мога да си изтегля клип или кноцерт на хубава испанска китара, може класическа, може и обикновена .. абе всяква става. За предпочитане нещо на Антонио Кобо,Алирио Диаз, Оскар Лопез ..или който и да е добър китарист с кухарка, че яко съм за запалил по акустиката.

Мн бладоаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

концерти и такива ми ти работи дават и предимно по Mezzo :blink: - ноу гочина телевизия :) А на акустични китарки дрънкат през пет минути, ако искаш се загледай, току виж и някой друг инс-трумент те привлекъл :violin: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз гледам картун нетуърк :D малко много повтарят анимацийте там,но пак са забавни.някой може ли да ми каже дали този канал Mezzo го има на евротур сат в софия?да знам дали си струва да търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз гледам картун нетуърк малко много повтарят анимацийте там,но пак са забавни.някой може ли да ми каже дали този канал Mezzo го има на евротур сат в софия?да знам дали си струва да търся.

Повторението е майка на знанието!

 

Мезото и аз не сам го срещал :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз гледам картун нетуърк :D малко много повтарят анимацийте там,но пак са забавни.някой може ли да ми каже дали този канал Mezzo го има на евротур сат в софия?да знам дали си струва да търся.

Има го и определено си струва да го потърсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам един концерт на John Williams - един от най-големите майстори в момента - на класическа. Казва се "The Sevillle Concerts". Ako искаш, мога да го метна на торент?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей - готово. За всички заинтересовани - това е видео на 'The Seville concert' на John Williams - класическа китара. Теглете :D

 

http://www.bittracker.net/torrents-details.php?id=489

Редактирано от Glacierise
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей - готово. За всички заинтересовани - това е видео на 'The Seville concert' на John Williams - класическа китара. Теглете ;)

 

http://www.bittracker.net/torrents-details.php?id=489

можеш ли да го качиш някъде другаде?примерно в дата.бг или някой български торент сайт,защото на този немога да се конектна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готово изтеглих го.почти го изгледах.този китарист е добър.някой има ли тези песни който свири на мп3 формат?аз ги имам само на аудио :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.