Jump to content
Българският форум за музиканти

как е тая китара според вас?


lamer

Recommended Posts

Ами аз преди месец минавах през магазина в Благоевград и се поинтересувах за цената на GRG170DX - човека каза 443лв, но се очаквало да извадят и по-добра оферта за нея.

 

Иначе аз имам такава китара, наистина повече от съм доволен от нея, адски удобна е, на мен по-хубава не ми трябва.... засега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

от друга страна не може да се сравнява с рг моделите на ибанез, които са с по 100 лева по скъпи...

 

иначе ако ти е първа китара става  ;)

Кой модел имаш предвид, тфа питам през цялото време. Ма кат си кьорав... И земи си успокой възрастните топки, май и ти си още в пубертета...или климакс вече? :P:D

лични нападки на пм, защото нещо май не ти се получава. дай си е-маила и ще ти ги изпратя ;) досега който ме е помолил съм му пратил, но ти явно не си достатъчно умен да разбереш за какво става въпрос

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от друга страна не може да се сравнява с рг моделите на ибанез, които са с по 100 лева по скъпи...

 

иначе ако ти е първа китара става  ;)

Кой модел имаш предвид, тфа питам през цялото време. Ма кат си кьорав... И земи си успокой възрастните топки, май и ти си още в пубертета...или климакс вече? :P:D

лични нападки на пм, защото нещо май не ти се получава. дай си е-маила и ще ти ги изпратя ;) досега който ме е помолил съм му пратил, но ти явно не си достатъчно умен да разбереш за какво става въпрос

Копеле ти верно си тъп. ИМАМ ЛИСТА! ПИТАМ ЗА НЕЗНАМ ВЕ4Е КОИ ПЪТ КОЯ СЕРИЯ ИМАШ ПРЕДВИД! Бот...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това викам ама той си знае неговите обиди да ръси само и това е :D младеж, кво да я праиш. рг 320 или 370 са конкретните модели

не са лоши китари за цената си :P

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей заради такива пикьовци като st0rmblastt и Лелдорин не пиша често в този форум! Винаги някой подобен "разбирач" ми убива желанието да участвам активно в дадена дискусия! Според мен модераторите трябва да предприемат нещо и подобно отношение да не се толерира! stratocaster е уважаван тук и не заслужава подобно отнощение от разни момченца!

 

P.S. Почвам да разбирам какво имаше предвид AXE едно време...

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей заради такива пикьовци като st0rmblastt и Лелдорин не пиша често в този форум! Винаги някой подобен "разбирач" ми убива желанието да участвам активно в дадена дискусия! Според мен модераторите трябва да предприемат нещо и подобно отношение да не се толерира! stratocaster е уважаван тук и не заслужава подобно отнощение от разни момченца!

 

P.S. Почвам да разбирам какво имаше предвид AXE едно време...

:D:P

виж сега. аз не искам никой да ме уважава защото съм вече година тук. ина хора които са по-полезни от мен в значителна степен ;)нямам претенции че съм допринесъл с нещо добро за този форум. ама тия направо ме налазиха тука. не ми е приятно да се отнасят така с мен, без причина. аккто и да е, ударихме го хептен на офтопик и ще ядем шамари. айде мир ;)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей заради такива пикьовци като st0rmblastt и Лелдорин не пиша често в този форум! Винаги някой подобен "разбирач" ми убива желанието да участвам активно в дадена дискусия! Според мен модераторите трябва да предприемат нещо и подобно отношение да не се толерира! stratocaster е уважаван тук и не заслужава подобно отнощение от разни момченца!

 

P.S. Почвам да разбирам какво имаше предвид AXE едно време...

нали вече му се извиних?защо просто не каже каква е цената на модела и толкова.аз само за това питах не съм искал каталог.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.