Jump to content
Българският форум за музиканти

Видео към първия сингъл на групата която продуцирам


ikoo

Recommended Posts

http://www.mp3.bg/video.php?id=2945

 

Кажете как ви се струва звука? Много ще ми е полезно колеги да кажат какво мислят- лично аз съм си работил по него, както и по видеото де...не е мастерирано в USA :-) За мен е по важно аз да видя какво мога да направя в мизерните условия които имам ( имам предвид не мога да си позволя хардуер за много милиони ).

Записвано с М АУДИО МИКРОФОН Луна и traveller на MOTU.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаш за звука:

 

Чист и стегнат, ако това си търсил - успял си.

Просто песента е меко казано наивна, ако това си търсил - успял си.

А клипът лъха на 80-те и ранния Дейвид Б., ако това си търсил - успял си.

 

Абе с две думи - успял си ....;--------)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами на мен колоните ми са ужасни-и басите се подозират-но,като цяло звучи прилично.Момчето в клипа има много уеив вид :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Звученето е добре, ама за мен текста е 66% от една песен и ..... :)

 

що ве , екстра е текста, аз мисля да си го татуирам на гърба ;)

иначе определено технически изпълнението е убер прилично, на фона на идеята и заряда, които носят групата.Да не говорим, че са родени актриси мацките - биха изиграли добра масовка за филм сниман около болонския лес ;) на твое място бих спонсорирал някой дом за сираци :) иначе пак казвам много е прили4но като изпълнение

Редактирано от 6taigata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Звученето е добре, ама за мен текста е 66% от една песен и ..... :no:

 

 

Казвай коя е песента, че аз нямам идея да не се излагаме докато е време! хихихихи :-) Текста в БГ вариант ми е даден от друг човек, но сега се сещам, че може да е пооткраднат! :-) дай песента да видя - много се надявам това да не е така и затова искам да проверя! Ние и без това го променихме така че нямам притеснения но искамд а си видя за себе си кой какво е правил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Модата в дрехите и музиката се повтарят по мое наблюдение през 30 години.Та ако стилово е откъм '86 както казва колегата,по-добре задръж нещата до 2016-та . Да ги ударш от един път конкурентите. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да са забравили да превключат камерата от NTSC на PAL?...шегувам се,де. :) ...Клипчето е интересно,песничката също,звука е приличен...не,че разбирам много от тези стилове,ама..аз да си кажа. :)

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.