Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с педал Boss DS-1


sosomet123

Recommended Posts

На 212R говорителите са Celestion... не разбирам от такова, но да вметна, че марката е на лице. Иначе и на мен не ми звучи добре самото комбо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Celestion, но какви и дали всички селешъни са добри примерно за метъл, че като има какъвто и да е селешън в кубето да е ок драйва?А иначе съм оглеждал 212 и беше с фендер спешъл 12"

а какво пише тук.... http://www.fender.com/products//search.php?partno=2316500010

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Да, но въпреки че това е вярно, в същия този сайт пише и че усилвателя е great-sounding.А драйв канала на Фронтмените на Фендър си е гаден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво разбрахме , че моят FM210R не е цветущ, но защо http://guitars.musiciansfriend.com/product...ombo?sku=480676

звучи по добре от него като по всичко личи че трябва да е обратното

Редактирано от sosomet123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава по-добре?Ако имаш предвид с по-малко високи, то е вероятно заради говорителите.Фендер спешъла са с доста високи и на мен не ми допадат хич.Пробвай да боднеш дс-а в драйв канала, като пота ти за драйв е намален почти до край и ще откриеш разликата....това пъ идва от преампите....на клийн канала фендера звучи доста хай-фи.И като събереш тези 2 причини и опала!

А и не винаги по-голям амп значи по-добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, слушай са ква е постата с ds1 пичага. И аз имам такъв и в къщи си свиря в едно 15 v behringer gm 108 нищо особено. Взех ефекта от райзинг и в началото също ми не ми звучеше. Та смених батерията и си го разджитках супер много в една репетиционна и после като се върнах в нас вс си беше наред, вадеше супер звук. А иначе тва , че звучи на по хубави усилватели по добре, тва е ясно (все пак кубето ти не е 100v). Според мене проблема е, че или не е разработен или няма батерия(адаптор) или кабела ти е преебан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.